Angarai su karkasu ir be karkaso

Angarai

Angarų statybos rinkoje  tra labai rimta konkurencija, yra naudojamas metalinis  karkasas ir karsao neturinti konstrukcija.  Tai kokius privalumus  gali suteikti vienas ir kitas variantas.  Karkasiniai  angarai gali būti statomi įvairių formų, be jokių apribojimų. Tai suteikia kur kas daugiau privalumų.  Tačiau reikia  atsižvelgti į tai, kad metalo koriozija prasideda ten kur kaupiasi drėgmė, tai yra ten kur yra  lapų  sujungimai su karkasui, anksčiau arba vėliau angaras  reikalaus  bent jau dalinio remonto.  Tai nėra taip paprasta, kadangi karkasas tai  yra atraminė dalis ir jį pakeisti dažniausiai yra  labai problematiška.  Kai yra  vykdoma karkasinių angarų statyba daugiasluoksnės plokštės yra pagrindinė medžiaga, kuri padeda  sukurti aptveriančią  konstrukciją.  Ir tai yra tikrai ne pats geriausias sprendimas, kadangi reguliariai  atliekant pastato apdirbimą  yra pažeidžiamas plokščių  susidūrimo sandarumas.  Taip pat tai gali pažeisti plokščių šilumą  izoliouojančias savybes.  Be to,  šios konstrukcijos turi palankią  kainą ir atsparumą  smūgiams, tai atitinkamai neigiamai  veikia pastato sandarumui ir reikalauja  pažeistos  plokštės  pakeitimo.  Daugiasluoksniai  profiliai yra tvirtinami  prie metalinio  karkaso ir vėliau yra montuojamos šiltinimo medžiagos. Norint padidinti tokių  konstrukcijų patikimumą turi būti naudojamos  specialios  polimerinės dangos, kurios užtikrina  apsaugą nuo korozijos  ir ultravioletinių  spindulių.  Kadangi karkasas turi surenkamą konstrukciją  atitinkamai jis  yra išrenkamas.  Šis faktas labai dažnai vilioja  užsakovus, tačiau daugiametė  naudojimo  patirtis patvirtina, kad  išlaidos išmontaavimui turi atitikti kokybę.

Kitas angarų  tipas tai yra  angarai, kuriue  neturi  akraso, jie yra labai greitai ir lengvai statomi, jie  ženkliai pigesni, nereikalauja pamatų statybos, bei yra statomi praktiškai  ant bet kokio grunto.  Angaro  forma gali būti standartinė, tai yra pusiau  apvali. Be to, angaro plotis  bus   sunaudojams 100 procentu, kadangi nėra jokių pertvarų ir atraminio karkaso.  Tai yra ypatingai svarbu jei angare bus saugomi grūdai, kadangi sienos galės išlaikyti  grūdus iki 2 metrų,  atitinkamai tai padeda labiau užpildyti patalpas, nei kitos saugyklos.  Tą patį galima pasakyti ir apie daržovių saugyklas. Be karkasinių  angarų konstrukcijos gali  būti reikiamo dydžio ir neriboto aukščio, atsižve;lgiant į tai kokie  yra užsakovo reikalavimai.   Profilio elementai yra tvirtinami vienas prie kito, tai sutaikia pilną   konstrukcijos  sandarumą ir tvirtumą. Kadangi nėra poreikkio, kad angarus statytu labai daug darbuotojų, taip pat nereikia turėti labai daug technikos atitinkamai  sumažėjka statybos  laikas, o tai daro teiiamą įtaką  angarų kainoms. Tačiau statyboje iki šiol nėra  nieko iedalaus, taigi yra beprasmiška neigti, kad šis statinys neturijokių trūkumų.  Iš dalies tokie  angarai negali būti išrenkami ir vėliau sudedami kitoje  vietoje. Nėra galimybės optimaliai  paskirstyti aukštus.

Angaro kupolas gali būti papildomas intarpais iš  permatomo polikarbonato, kuris 90 procentų praleidžia šviesą.  atitinkamai dienos metu  bus galima išsiversti be elektros, o tai jau savaime  yra nemažas taupymas.  Atsparus smūgiams, temperatūrų pokyčiams polikarbonatas užtikrina labai  aukšą konstrukcijos sandarumą.  Kai yra  montuojami arkiniai angarai yra atsižvelgiama į tai kokiomis galimybėmis gali pasigirti atraminės konstrukcijos.  Dėl ypatingos naudojamos formos yra naudojami specialūs profiliai ir puslankio formos.  Arkinės statybos istorijoje buvo tokių  atvejų, kai  pastatai buvo netinkamai naudojami esant ekstrremalioms oro sąlygoms, kai didelis sniego kiekis gali  deformuoti pastato stogą. Esant tokioms oro sąlygoms reikia laiku atlikti sniego pašalinimą nuo  angaro, atitinkamai yra pašalinama įvairių angaro defektų galimybė.  Taigi  kokią konstrukciją pasirinkti reikia spręsti tik jums.