Atsakingas plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas virtuvėje tai nėra  labai sudėtingas darbas, tačiau kaip ir bet kuris darbas reikalauja  kruopštumo ir daugiau dėmesio. Iš tiesų labai svarbu, kad plytelių klijavimas  suteiktu  teigiamą ir patį geriausią rezultatą.  Pradžioje  reikėtų  atlikti žymėjimą  ant sienos, turi  būti  nustatomas plytelių  aukštis.  Standartinis darbo stalo aukštis  virtuvėje  yra lygus 85 centimetrams. Plytelės  turi  pasislėpti  už baldų kelis  centimetrus.  Taip ura  nustatomas  pirmos plytelių  eilės  aukštis.  Ant sienos   turi  būti  nustatoma  horizontali linija ir ji turi  būti tvirtinama  prie sienos. Tokiu  atveju bus kur kas paprasčiau klijuoti pirmą plytelių eilę, jos neslys žemyn dėl savo svorio.  Taip plytelės  yra klijuojamos nuo sienos centro, taip pat yra  išklojamos  vertikalios linijos, kurios yra  griežtai sienos viduryje. Jei jūs pradedate nuo kampo tokiu  atveju linija nereikalinga.  Jei jūs  esate tikri, kad jūsų virtuvės sienos yra lygios, tokiu  atveju plytelių klijai yra padengiami  ant  blogos  plytelių pusės su glaistymo mentelės pagalba.  Jei j norite, kad plytelių  klijavimo metu  būtų šiek tiek koreguojamas plytelių klijų storis ir tuo pačiu sienų  nelygimas, tokiu  atveju klijai turi būti padengiami  taškeliais.  Kai yra  atliekamas klijavimas reikėtų šiek tiek prispausti plyteles,  surandant reikiamą padėtį, klijai yra paskirstomi plytelės paviršiuje, užpildant tarpus. Jei jums yra reikalingas storesnis  sluoksnis tokiu  atveju darykite  didesnius taškus.  Jei klijai  teka per kraštus jie turi  būti pašalinami kempinėle.

Šiuo metu norint atlikti  apdailos darbus vonioje  kol kas jokios konkurencijos  neturi plytelės.  Šios medžiagos  yra labai populiarios, kadangi  jų  asortimentas yra gausus, jos gali  būti įvairaus  dydžio ir įvairių  atspalvių.  Na ir  kaina  yra pakankamai demokratiška, nors  žinoma rinkoje  yra ir brangių plytelių, kurios nėra  visiems prieinamos.  Plytelių pasirinkimas  iš pirmo žvilgsnio tai yra pakankamai paprastas  užsiėmimas. Kas gi gali  būti paprasčiau nei įsigyti jums labiausiai patinkantį variantą.  Iš tiesų šis  darbų  etapas  gali būti vadinamas vienas iš atsakingiausių, kai yra  atliekama  vonios kambario  apdaila.  Kai yra pasirenkamos  plytelės  reikėtų  atkreipti  dėmesį į tam tikrus kriterijus tokius, kaip techninės plutelių naudojimo savybės, jos dydis, estetiniai parametrai ir kaina.  Vien  tik iš plytelių išvaizdos  galima  spręsti apie tai, kad spręsti  ar plytelės  bus tinkamos jūsų  vonios kambariui. Atsparumas šalčiui  žinoma neturi  didelės reikšmės, o štai atsparumas  cheminėms  medžiagoms yra labai svarbus  faktorius. Taip pat plytelės  neturi  būti  slidžios, kadangi jos  atrodys nevykusiai.  Kai yra atliekamas plytelių klijavimas plytelių dydžiai turi  atitikti paties kambario  dydį. Taigi jei  vonios  kambarys neturi pakankamai erdvės tokiu  atveju naudoti didelių plytelių  neverta, tai vizualiai  sumažins  patalpą, kuri ir taip yra pakankamai maža.

Tokiu  atveju geriau  naudoti  mažas plyteles. Šis  sprendimas  suteiks galimybę šiek tiek palengvinti plytelių klijavimo procesą, kuo mažesnės plytelės tuo  mažiau jas reikės pjauti. Ne ką mažiau yra svarbus tinkamo  atspalvio pasirinkimas. Čia  viskas  priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių.  Pakankamai  dažnai plytelių klijavimas  vonioje yra  atliekamas vaizduojant tam tikrus raštus. Reikia  suprasti, kad rašto  kūrimas padidina  plytelių sąnaudas. Be to, pageidautina  turėti patirties  atliekant šį darbą.  Prieš tai, kai  bus pradedami darbai turi  būti  vaizduojamos horizontalios linijos. Norint atlikti šį darbą yra naudojami  specialūs įrankiai. Šis darbas reikalauja  atsakomybės, kadangi priešingai jūsų namai negali  atrodyti taip, kaip jūs  to norite.