Automobilių nuomos pagrindai

Automobilių nuoma VilniujeAutomobilių nuoma – paslauga, kuria naudojasi daugelis žmonių. Nesvarbu, ar esate verslininkas, ar paprastas darbuotojas – automobilio reikia visiems. Ne visada yra galimybė įsigyti tokį automobilį, kokio norime, tačiau išsinuomoti – visada galima.

 

Automobilių nuoma Vilniuje siūlo labai palankias sąlygas. Ar pagalvojote, kad, prieš perkant savo nuosavą automobilį, yra tikrai verta prieš tai jį pamėginti ir įsitikinti, kad jis Jums yra tikrai tinkamas? Būtent tai padaryti galite su automobilių nuomos paslauga. Jums tereikės sumokėti vieną vienintelį mokestį ir automobilis – jau Jūsų rankose. Nereikės rūpintis nei transporto priemonės draudimu, nei techniniu pasu, nei galvoti apie galimus jo gedimus, nes Jums bus nuolatos suteikiama nemokama pagalba kelyje. Tereikės tik pasirūpinti degalais, todėl, rinkdamiesi automobilį, atsižvelkite ir į jo ekonomiškumą. Tiesa, daugelis naujų automobilių paprastai yra ekonomiški ir galingi tuo pačiu. Šių privalumų Jūs tikrai negausite naudodamiesi senu automobiliu.

 

Kai jau esate tvirtai apsisprendę, kad atėjo laikas nuomotis automobilį, susipažinkite su šios nuomos pagrindais, tam, kad vėliau nekiltų jokių nesklandumų:

 

Visų pirma, susipažinkite su savo pasirinkto nuomos salono keliamais reikalavimais. Jie gali skirtis kiekvienoje įmonėje, bet standartiškai, kaip pavyzdį, galima pasakyti, kad išsinuomoti automobilio Jūs negalite, jei Jūsų amžius nesiekia bent 20 metų ir neturite bent vienerių ar dviejų metų vairavimo patirties. Taip pat dažniausiai reikia turėti kreditinę kortelę, su kuria reikės mokėti užstatą už automobilį. Ne visos bendrovės priima mokesčius grynaisiais, todėl, jei skubate, įsitikinkite, kad būtų pakankamai pinigų ir Jūsų banko sąskaitoje.

Pasiklauskite, kokios yra automobilio draudimo sąlygos. Tai yra labai svarbu. Kai kurios bendrovės siūlo papildomus mokesčius už tokius draudimus, kaip asmeninių daiktų vagystės ar nuo nelaimingų atsitikimų. Šias sąlygas yra būtina labai kruopščiai išsiaiškinti, kitaip gali tekti permokėti nemažai pinigų.

 

 

Rašyti atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *