Be vargo vykdomas mb steigimas

mb steigimasAtsiradusi nauja mažosios bendrijos įmonės forma supaprastino įmonės steigimą ir valdymą. Nebeliko tokių problemų su kuriomis anksčiau susidurdavo UAB steigėjai. Tačiau vienas iš didžiausių mažosios bendrijos privalumų, tai kad jos steigimui nereikia turėti įstatinio kapitalo. MB steigimas nereikalauja turėti 10 000 įstatinį kapitalą, o tai gali išgąsdinti jei jūs esate tik pradedantysis. Jaunam žmogui tai gali tapti reikšmingu faktoriumi, kuris privers atsisakyti verslo steigimo idėjos. Tai ribotos atsakomybės įmonė, todėl jei jūsų įmonę ištiks bankrotas jūs atsakysite tik įmonės sukauptu kapitalu. Jūsų asmeninis turtas išliks saugus. Be to, mb steigimas nereikalauja banko sąskaitos atidarymo tam, kad įneštumėte kapitalą.

Mb steigimas tai yra puiki išeitis jei jūs norite kurti smulkųjį verslą , kadangi tam nėra reikalingo didelės investicijos. Šios formos įmonę gali steigti daugiau nei vienas asmuo. Mažoji bendrija gali neturėti vadovo. Mažoji bendrija gali užsiimti tokia veikla, kuri nėra draudžiama. Tokia įmonę gali steigti fiziniai asmenys, steigėjų negali būti daugiau kaip 10. Mb steigimas priklauso nuo to ar jūs ją steigiate internetu ar neelektroniniu būdu. Taip pat mažąją bendriją gali steigti ir užsienio valstybių fiziniai asmenys, taigi nėra jokių papildomų apribojimų.

Steigiant mažąją bendriją jums prireiks:

  • Prašymo, kad jūs norite įregistruoti mažąją bendriją;
  • Steigimo sutarties arba akto;
  • Mažosios bendrijos nuostatų;
  • Licenzija, jei ji turi būti išduota.

Prieš tai, kai jūs turėsite pateikti dokumentus jums yra būtina, kad dokumentus patvirtintu notaras , kad jums galime steigti mažąją bendriją. Mažosios bendrijos steigimas nėra sudėtingas procesas. Jis gali užtrukti nuo 1-3 darbo dienų.

Mes jums suteiksime šias paslaugas:

  • Užregistruosime jūsų pasirinktą mažosios bendrijos pavadinimą;
  • Paruošime visus steigimui reikalingus dokumentus;
  • Jei reikia mes klientui galime suteikti įmonės registracijos adresą;
  • Jei įmonei reikės mes pagaminsime įmonės antspaudą.

Įsteigti įmonę mums nėra problema, kadangi mes puikiai žinome šio darbo specifiką, todėl jūs gausite kokybiškai ir greitai teikiamas įmonių steigimo paslaugas.

Rašyti atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *