Down hill dviračiai ir jų dalys

Kiekvienas dviratininkas, kuris  gyvena ten kur netoli yra kalnai puikiai žino visas  apylinkes ir jau tyrinėjo visus maršrutus ieškant kelio kaip galima pakilti. Tačiau yra  žmonės, kuriems labai liūdna važiuoti  lygiais keliais, kurie yra tinkamai įrengti.  Šiems  aktyviems žmonėms patinka downhill  dviračiai su kuriais  galima  nuvažiuoti nuo  savo pagrindinio kelio ieškant pačio  didžiausio ir stačiausio kalno. O  sunkus  pakilimas į kalną jiems   bus  rimtas išmėginimas ir būdas  pabėgti nuo kasdieninių problemų.  Kai  buvo  sunki diena ir viskas  atrodo yra  taip blogai,  downhill dviračių fanai niekada  nepasiduos. Kai lauke lyja ir pučia šaltas vėjas, toks  stiprus, kad net  perspektyva išeiti iš namų atrodo  nėra protinga,  šie  fanai tiesiog  rizikuoja ir   atsipalaiduoja  važiuodami kalnais.  Kuo didesnis kalnas tuo geriau bus fanui. Gautas  adrenalinas  ir  atliktos pareigos  jausmas niekada nesutrukdys.  Žinoma  yra pavojinga nusileisti kalnais, kai greitis yra 60-70 km/h. Tačiau  kalnų lenktynėse net tai nėra  kliūtis.  Jei  norite padaryti rekordą dviratis gali įsibėgėti iki 80 km/h. Kas gi gali  įvykti  jei jūs  nugriūsite važiuodami tokiu greičiu?  Patyrę  sportininkai gali išvengti traumų, kadangi turi pakankamai patirties ir  apsauginį šalmą.   Galima   suprasti, kad  geriausias  laimėjimas po ilgo pakilimo į kalną tai yra  nusileidimą nuo  stataus kalno.  Tačiau jūs  labai ilgai prisiminsite  apie savo pergalę ir svajoti apie dar  vieną  nusileidimą, jei padarysite sustojimą vienai sekundei ir gausite malonumą iš kiekvienos  akimirkos.

Brangiai  kainuoja trumpas  sustojimas  viršuje, kuris  suteikia galimybę trumpam  nuraminti savo kvėpavimą,  pamankštinti  savo pečius, pajausti kaip  teka kraujas  ir  naiviai tikėtis, kokį malonumą jūs  gausite važiuodami.  Kai  jūs  pradėsite leistis žemyn jūs   su  malonumu prisiminsite  šią  akimirką. Downhill dviračiai turi  pakankamą  amortizaciją tiek  ant priekinių, tiek ir  ant galinių ratų. Jis yra  skirtas nusileidimams nuo ypatingai  stačių kalnų, bei kalnelių.  Priešingai nei įprastas kalnų dviratis šio dviračio rėmas yra  labai tvirtas.  Downhill  dviračiai yra  labai panašūs į laisvalaikiui  skirto važiavimo  dviračius, kadangi jie turi  tvirtą  ir platų rėmą.  Šių dviračių  rėmai yra  sukurti smūgių   sugėrimui važiuojant   akmenuotais keliais ir norint pervažiuoti rąstą, bei  atliekant šuoliukus.  Palyginus  su labiau universaliai  ir lengvais dviračiais, kurie   skirti kross kantri važiavimui,  dviračiai pritaikyti nusileidimui yra  sunkūs ir turi  labai  siaurą  specializaciją. Downhill dviratis  visų pirma yra  skirtas  greitam  nusileidimui. Kalnų lenktynininkui, kaip taisyklė nereikia  stumdyti jį į viršų savarankiškai. Kartais dviračio  transportavimui į kalną galima  pasinaudoti savo  automobiliu.  O kartais   būna ir specialūs  prietaisai  su kurių pagalba  galima pakilti  į kalną.

Down hill dviratis

Visi  downhill dviračiai skirti nusileidimui nuo kalnų yra sunkesni nei 14 kg, o kai kurie  šiuolaikiški dviračiai gali  ir viršyti  šį svorį.  Kai kurie  naujausi  dviračiai taip pat gali  būti  pagaminti naudojant karboną, kad  būtų  sumažintas svoris.  Šie  nusileidimams nuo kalnų  skirti dviračiai dažniausiai yra gaminami  naudojant  aliuminį, tačiau  vis dažniau yra gaminami modeliai naudojant  karboną.  Jie yra  sukonstruoti taip, kad  turi labai plačius tarpus.  Atitinkamai  jie  nuo  svorio greičiau nusėda.  Dviračiai pritaikyti  aktyviam laisvalaikiui  ir turizmui.  Labai svarbu, kad dviratis  važiuotu  minkštai ir maksimaliu  greičiu.  Jei jūs esate  vienas iš  aktyvaus laisvalaikio fanų tokiu  atveju  jums  vertėtų  pasirinkti  šį dviratį, kuris  suteiks  daugiau  adrenalino, laisvės. Galėsite  mėgautis kiekviena akimirka.  Dabar  tai  jau  yra  įmanoma važiuojant  su šiais dviračiais.