Durų reguliavimas Vilniuje

Plastikinės durys šiais laikais jau tapo daugeliui namų labai įprastu atributu. Dažniausiai tokios durys yra montuojamos tokiose vietose, kur iš durų nėra reikalaujamas ypatingas tvirtumas, tačiau tuo pačiu jiems yra keliami ypatingi tvirtumo reikalavimai, pavyzdžiui, kai durys veda link verandos arba į žiemos sodą. Šiuo atveju labai daug dalykų priklauso nuo to ar bus teisingai atliktas durų reguliavimas. Reikalas yra tas, kad tiksliai sureguliuotos durys leidžia jiems atlikti pagrindines funkcijas, kad į namus negalėtų patekti šaltas oras ir drėgmė. Žinoma, į šias durų savybes yra atkreipiamas dėmesys dar tada, kai yra montuojamos durys. Tačiau kiekvienas užmiesčio namo arba kotedžo savininkas susiduria su tuo, kad naudojimo metu duris paveikia patys įvairiausi veiksniai ir todėl jos praranda kažkokias savo savybes. Durų reguliavimas Vilniuje dažniausiai yra atliekamas privačiuose namuose, o ne butuose. Reikalas yra tas, kad privatus namas, ypatingai ką tik pastatytas suteikia tam tikrą nusėdimą, o tai reiškia, kad yra pažeidžiama durų geometrija, o tai ir priverčia atlikti durų reguliavimą. Plastikinės durys turi būti pritaikomos pagal naujas sąlygas. Be to,  su laiku gali susidėvėti durų vyriai ir jų tarpinės, gali tapti netinkamos naudojimui ir kitos durų furnitūros, gali atsirasti problemos su pačiais stiklo paketais, ypatingai tokiu atveju, kai jos nebuvo tinkamai naudojamos ir susidarė nereikalingi tarpai.

          Bet kuri iš šių paminėtų problemų kaip tik ir paskatina susidomėti durimis. O pirmasis požymis, kad durys turi būti reguliuojamos, kad patalpoje, kurioje yra sumontuotos plastikinės durys juntamas šalčio srautas, kuris sklinda nuo durų pusės. Įvairių gamintojų durys gali turėti įvairias konstrukcines ypatybes. Pavyzdžiui, kad būtų sumontuotos plastikinės durys gali būti naudojami patys įvairiausi vyriai ir tvirtinimo elementai, kadangi jų reguliavimas taip pat bus skirtingas. Tačiau nepriklausomai nuo to kokios yra durų ypatybės įrankių sąrašas su kurių pagalba yra atliekamas durų reguliavimas Vilniuje bet kokiu atveju yra vienodas. Atsižvelgiant į tai, kad jokių pakeitimų darant šį darbą jums nereikės atlikti, kaip ir nereikės keisti durų formos ir dydžio, tačiau reguliavimo darbams jums nebus reikalingi rimti elektriniai įrankiai. Dažniausiai plastikinių durų reguliavimas priklauso nuo to dėl ko atsirado tokia problema. Egzistuoja keli variantai kaip gali būti atliekamas durų reguliavimas. Tai durų tvirtinimo elementų reguliavimas, jų reguliavimas pagal horizontalę ir pagal vertikalę, na ir žinoma durų sandarumo reguliavimas. Būtent dėl šios priežasties prieš tai, kai bus sureguliuojamos durys yra būtina suprasti su kokia problema jūs turite reikalą. Galite pasikonsultuoti su mūsų specialistu http://www.languservisas.lt/paslaugos/langu-ir-duru-reguliavimas

          Jei jums yra reikalingas durų reguliavimas šiltuoju metų laiku, tai yra nustatyti silpną vietą tokiu būdu bus pakankamai sudėtinga, kadangi yra būtina labai atidžiai apžiūrėti duris. Tik tai gali padėti suprasti, kurioje būtent vietoje susidėvėjo tarpinė ar kur durys prarado savo sandarumą. Šiuo atveju veiksmų tvarka priklauso nuo tok koks yra durų kampas, kurį reikia pakelti. Bet kokiu atveju jums bus reikalingas specialus raktas. Jei jūs norite nuvesti į kairę arba į dešinę viršutinį durų kampą, tokiu atveju turi būti pašalinamas viršus nuo durų vyrių. Jei turi būti suderinamas apatinis durų kampas, tokiu atveju analogiškus veiksmus reikis atlikti su apatiniais durų vyriais. Taip pat pakeisti horizontalią durų padėtį galima ir su varžto pagalba, kuris yra priešais vyrius. Ir žinoma reikia naudoti šešiakampį raktą.

 

http://my.fool.com/profile/languservisas/activity.aspx