Dušo sienelės – pagrindinė dušo dalis

Dušo sienelės vonios kambaryje atlieka svarbų vaidmenį, nes jos, žmogui prausiantis, sulaiko vandenį. Tik dušo sienelės apsaugo žmogų nuo didelių balų nuo grindų valymo ir kitaip čia nieko nepakeisi. Ar maudomasi duše, ar vonioje, sienelės vis tiek turi būti naudojamos. Alternatyva, žinoma, yra, bet argi dušo užuolaidėlės gali atrodyti patraukliau nei dušo sienelės? Tikrai labai labai abejotina. Dušo užuolaidėlės, būdamos šlapios, ne vieną kartą prisiglaudžia ir prilimpa prie kūnos, o tai nėra pats mieliausias jausmas, netgi erzinantis. Tai kam gadinti savo prausimosi teikiamą malonumą? Dušo duso-sienele-polysan-modular-2-1sienelės visada bus savo vietoje, be to, jos absoliučiai sandarios. Svarbiausia tai, kad dušo sienelės yra aukštesnės nei žmogus, kuris prausiasi. Žmogus turi galėti drąsiai iškelti rankas, palįsti po vandens srove ir žinoti, kad dėl to vonios grindys neapsitaškys. Sausos vonios grindys – didelis prioritetas. Pagalvokite, juk šlapios grindys net ir pavojų gali sukelti… vonios kambaryje tikrai nestatome ženklo „atsargiai – slidu“. Tai reiškia, kad vienam šeimos nariui neišvalius balos, kitas šeimos narys apie tai nežinodamas gali ir paslysti bei kur nors susitrenkti galvą, pavyzdžiui, į spintelę aštriais kampais ar į kriauklę. Tai tikrai pavojinga! Todėl dar vienas dalykas, apie kurį jaučiame pareigą jus informuoti – kilimėlio privalomumas vonios kambaryje ant grindų. Dabartiniai kilimėliai gaminami labai skirtingų formų ir medžiagų, tad tikrai rasti tokį, kuris derės su jūsų dušo sienelės dizainu. Yra guminiai kilimėliai, kurie yra ir puiki apsauga tuo atveju, jei vonios kambaryje mėgstate džiovintis plaukus plaukų džiovintuvu. Turbūt žinote, kad guma – nėra elektros laidininkas, tad vonioje jausitės saugūs. Kiti kilimėliai yra labai minkšt ir vos ne pūkuoti. Jie puikiai sugeria vandenį, tad jūsų vonios grindys bus tikrai sausos, o jūs – saugus. Vyrai į šlapias vonios grindis gal ir nekreipia labai daug dėmesio, bet moterys, kurios tas grindis plauna ir valo, tikrai pareikš savo šeimos vyrukams ne vieną priekaištą dėl balų ir nesitvarkymo.

Grįžtant prie dušo sienelės gaminimo, tai dušų kabinų gamintojai jas turėtų gaminti tokias, kad švarą palaikyti būtų nesunku. Iš kokios medžiagos dušo sienelės bebūtų gaminamos, verčiau jau jos būtų atsparios subraižymams nuo kempinės. Kitaip gamintojai gali sulaukti priekaištų dėl apsunkusios vonios kambario priežiūros. Būtų apsurdas, jei senos dušo sienelės valytųsi lengviau nei naujos.

Ar žinojote, kad dušo kabinamos gali būti ir be dušo pado?

Naujai statantis nuosavą namą galima įsirengti tokį dušą, kai vanduo subėga tiesiai į grindyse įmontuotas angas. Vanduo iš karto subėga į vamzdžius, nes grindyse yra nežymus nuolydis. Tokios dušo kabinos turi dušo sieneles, o dušo kabino pado – ne. Todėl dušo sienelės – pagrindinė dušo dalis, be kurios dušo kabinų nebūna, kitaip atsirastų jau minėtos balos ant grindų tokiose vietose, kur jų būti tikrai neturėtų. Iš esmės visus kanalizacijos klausimus turite išspręsti dar gerokai prieš perkant pačią dušo kabiną ar statant namo. Yra tik dvi galimybės: jungtis prie miesto kanalizacijos vamzdynų su specialistų pagalba arba įsirengti vietinę kanalizacijos sistemą savomis jėgomis ir darbuotojus samdyti tik tada, kai reikės išsiurbti tai, kas lieka rezervuare po maudymosi kartu su kitomis buitinėmis nuotekomis. Tai jau yra gyventojų apsisprendimas. Bet kokiu atveju išlaidų nebus išvengta. Svarbu, kad iš dušo išbėgantis vanduo nekeliautų tiesiai į kiemą ir neterštų aplinkos.