Ekonomiški granuliniai katilai

Granuliniai katilai

Šiuolaikiški granuliniai katilai tai yra šiuolaikiškas  ir racionalus individualios arba komercinės paskirties pastato  šildymo klausimo sprendimas. Granulės tai yra  medinio kuro alternatyva, kuri  yra gaminama  iš medienos atliekų, dažniausiai iš medžio drožlių.  Šis faktas liudija, kad atliekos  šiuolaikinėje rinkoje yra panaudojamos, tuo pačiu yra išsprendžiamas liekanų utilizacijos klausimas ir atitinkamai nedaroma jokia žala ekologijai ir tuo pačiu yra sutaupomos medžiagos.  Labai svarbu granuliniai katilaisuprasti, kad  kokybiškos granulės  yra gaminamos  pagal tam tikrus standartus ir taip pat yra gaminamos naudojant ekologiškai švarias žaliavas, kurios suteiks aukštą šilumos išsiskirimą.  Granulės yra presuojamos, kai jas veikia maksimaliai  aukšta temperatūra ir spaudimas, tokiu būdu yra atliekamas surišimas.  Verta paminėti, kad  granulės yra gaminamos nuo 10 iki 60 mm ilgio. Jų drėgmės kiekis yra 8 procentai.  Granulės yra gabenamos hermetiškuose maišuose, kad būtų išsaugotos visos šilumos savybės.  Kai yra labai didelės drėgmė granulės labai greitai sugeria drėgmę. Be to, tai yra ekologiškai švarus  kuras, kurį yra labai patogu naudoti ir jis  pasižymi estetinėmis savybėmis.  Dėl to granuliniai katilai  šiais laikais yra  labai naudingi, kadangi jie yra ekologiški ir ekonomiški.  Jei jūs palygintumėte anglies katilų aptarnavimą ir granulinių  katilų aptarnavimą, tokiu atveju paskutinis variantas turi pakankamai privalumų:

 

  • Gali būti automatizuojama kuro tiekimo sistema;
  • Kai  dega granulės pelenų susidaro kur kas mažiau, palyginus su anglimis;
  • Praktiškai  nebus jokio purvo ir juodų dulkių, kurias skleidžia anglis;
  • Kai dega granulės  išsiskiria tik  vandens garai ir anglies dioksidas.

Tačiau labai svarbu paminėti, kad  granuliniai katilai nėra  brangesni nei šildymas dujomis, tačiau jei jūs atsižvelgsite kad visur yra  dujotiekiai, tokiu atveju  granulių naudojimas tampa prieinama alternatyva, kadangi ši  pramonė yra  išsivysčiusi  ir  labai populiari.  Ir pagaliau jei jūs  ieškote  kokybiško šildymo, energijos taupymo tokiu atveju granuliniai katilai  yra optimalus pasirinkimas. Europos kokybės lygis,  trumpas gamybos laikas, taip pat prieinamos kainos štai yra pagrindinės priežastys kodėl daugelis žmonių pasirenka granulinius katilus.  Granuliniai katilai turi šiuos privalumus:
• nedideli pradiniai įnašai;
•  granuliniai katilai gali būti montuojami  bet kurioje vietoje;
• jūs galėsite savarankiškai reguliuoti oro temperatūrą;
• reikiamam laikui galėsite užprogramuoti katilą;
• jūs gausite karštą vandenį;
• taip pat yra apsauga nuo avarijų;
• neskleidžia degimo dujų;
•  šildymo sistema turės būti aptarnaujama ne dažniau kaip 1 kartą per 6-7 metus, o  degimo liekanos turės būti pašalinamos 1-2 kartus per savaitę;
• degimo produktai galės būti naudojami kaip trąšos.

 

Granuliniai katilai tai dar yra naujovė, kuri atsirado pakankamai nesenai.  Kadangi jie sunaudoja mažai energijos resursų ir yra    apšildomi naudojant ekologiškas medžiagas, todėl šie katilai tapo populiarūs daugelyje šalių. Granulės turi labai daug privalumų prieš kitas naudojamo kuro rūšis.   Šios granulės yra patogiai transportuojamos ir jas bus patogu saugoti.  Jos  gali būti saugomos netoli gyvenamosios patalpos. Jų kokybė nėra prastesnė nei anglių, tai yra pigesnė medžiaga.  Tokia nauja kuro rūšis gali būti naudojama jei jūs norite gauti šilumą iš didelių katilų arba jūs norite apšildyti atskirus  namus.  Medžio granulės gali būti  naudojamos katilų, kaminų ir mišrių sistemų darbui. Granuliniai  katilai jums padės namuose sukurti patogią temperatūrą, kadangi granulės nėra blogesnės nei dyzeliniu  arba dujiniu kuri kūrenami  katilai. Pasirinkite tai kas šiuo metu yra geriausia.