Ekonomiški karkasiniai namai

karkasiniu namu konstrukcijaBet kokio karkasinio namo konstrukcija susideda iš kelių pagrindinių elementų, laikančiojo karkaso ir izoliacinės medžiagos, kuri yra dedama į vidų, o taip pat vidinės ir išorinės apdailos su papildomu sluoksniu.

Karkasinių namų konstrukcija turi daugybę privalumų. Karkasinių namų sienos yra minimalaus storio palyginus su bet kuria kita technologija ir atitinkamai geresnį pastato ploto ir naudingo patalpos ploto santykį. Namai, kurie yra pastatyti pagal karkasinių namų technologiją turi pakankamai mažą svorį ir kelia minimalius reikalavimus fundamentui, o tai suteikia galimybę ženkliai sutaupyti. Nežiūrint į tai, kad karkasinių namų sienos yra nestoros, tačiau karkasinės sienos gali pakankamai gerai išsaugoti šilumą.

Jūsų patogumui yra paruošiami karkasinių namų projektai, jums gali būti suprojektuotas tiek gyvenamasis namas, tiek ir paprastas vasarnamis arba ūkinis pastatas. Išorinę karkasinio namo apdailą galime pritaikyti atsižvelgiant į jūsų norus. Vienas iš svarbių karkasinių namų privalumų, tai karkasinių namų kaina jie kainuos pigiau, nei kitokio tokio tipo namai, tačiau tikrai nenusileis savo kokybe.

Karkasinių namų privalumai:

  • Ekonomiški, kadangi jų išlaikymas jums nekainuos brangiai;
  • Statant karkasinius namus yra naudojamos kokybiškos medžiagos;
  • Juos pastatyti netrukta labai ilgai, todėl jau greitai galėsite gyventi naujame name;
  • Karkasinio namo statybą galima užsiimti visus metus;
  • Karkasiniai namai pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe, todėl jei turėsite tokį namą juo galėsite džiaugtis jūs, jūsų vaikai ir anūkai.

Taigi karkasinį namą jums galime pastatyti greitai ir jūs galėsite džiaugtis nauju būstu. Karkasinis namas bus gražus, patogus , jame bus šilta žiema ir vėsu vasara. Ko gi daugiau galima norėti? Tai ne namas, o tiesiog priemonė, kuri gali padėti atsipalaiduoti ir padėti būti sveikiems, kadangi jis yra statomas iš medienos. Mes žinome visą darbo technologiją, žinome kaip reikia pastatyti namą, kad jis patiktu mūsų klientui. Jūsų norai mums svarbiausia.

Rašyti atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *