Elastingos daugiasluoksnės plokštės su poliuretanu

Daugiasluoksnės plokštės  su poliuretanu

                       Poliuretanas  tai yra tvirta ir vientisa medžiaga, kuri turi  uždaras poras, pasižymi labai  dideliu  atsparumu ir gali išlaikyti pakankamai  didelius  krūvius.  Ši medžiaga yra gaminama iš specialaus polimero, yra naudojami katalizatoriai, emulgatoriai ir vanduo.  Tokių žaliavų mišinys, kai yra kaitinamas išsiplečia ir įgauna  reikiamą  apimtį. Vėliau  jos yra talpinamos  į šilumos  apdirbimo kameras, kur esant 50 laipsnių temperatūrai poliuretanas  galutinai  sukietėja.  Pramoninėje statyboje pastaruoju metu vis dažniau yra naudojamos įvairios  techninės  inovacijos tarp kurių  taip pat yra  daugiasluoksnės  plokštės  su poliuretanu.  Šios plokštės  tai yra  specialiai paruošta plokštelė, kuri yra sudaryta iš kelių   plieninių lapų  sluoksnių,  jis gali būti   cinkuotas  arba padengtas  su korozija  kovojančia medžiaga. Tarp šių kelių lapų yra  užpildas, tai yra  taip  vadinamas branduolys. Dažniausiai yra  naudojamas poliuretanas, kuris gali būti naudojamas priklausomai nuo to kokie yra užsakovo norai.  Šiuo metu vienos  iš populiariausių rinkoje yra  daugiasluoksnės plokštės  su poliuretanu, jis labai tvirtai užpildo erdvę, kuri yra tarp plieninių  lapų. Tokios  daugiasluoksnės  plokštės tikriausiai pasižymi geriausiomis savybėmis ir  pakankamai dažnai yra naudojamos statybos  srityje.  Tačiau, kai yra pasirenkamos tokios medžiagos, kaip daugiasluoksnės plokštės labai svarbi jų kaina.  Būtent todėl  ši statybinė medžiaga, kurios  pagrindą sudaro poliuretanas taip pat yra  labai populiari.  Jei  putų polistirolas  būtų  sulyginamas su poliuretanu tokiu  atveju paskutinis variantas gali pasigirti geresnėmis  triukšmą  ir  šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Pirmoji medžiaga kainuoja kur kas pigiau.

Taip pat daugiasluoksnės  plokštės  gali  būti  gaminamos  su mineralinės vatos užpildu, kuris yra laikomas idealiu  sprendimu, kai yra statomi namai, kuriuose  bus  atliekami darbai esant  aukštoms  temperatūroms arba naudojant atvirą liepsną.  Ši  daugiasluoksnių plokščių pakankamai dažnai yra naudojama, metalurgijoje ir tuo metu, kai yra atliekami  suvirinimo darbai, kai  siena  turi  būti  apsaugoma nuo liepsnos.  Juk  poliuretanas ir putų polistirolas  yra  priskiriamas degioms medžiagoms, o tai reiškia, kad šiuo  atveju jos  yra praktiškai  nenaudingos, kadangi  yra labai didelė tikimybė atsirasti liepsnai.  Iš tiesų daugiasluoksnės  plokštės pačios savaime  yra  apšiltinimo medžiaga, kadangi  jų pagrindas yra  poliuretanas, tai yra  labai  efektyvi šilumą  izoliuojanti medžiaga, kuri yra  uždaryta tarp dviejų lapų.  Daugiasluoksnės  plokštės  su poliuretanu  turi išorinį  sluoksnį, tai yra profiliuotas metalas arba bet kuri kita  dekoratyvinė danga,  kuri žiūri į išorę. Antrasis  sluoksnis, vidinis, todėl jis  yra plokščias ir lygus.  Šios plokštės yra  montuojamos  ant karkaso ir gali atlikti net kelias  funkcijas.  Statiniui  suteiks  normalią  išvaizdą ir  suteikia  papildomą  apsaugą  nuo  neigiamų išorės veiksnių. Tačiau  tai yra šiltinimo medžiaga.

Daugiasluoksnės plokštės su poliuretanu gali  būti naudojamos, kai yra atliekama  apdaila, bei kaip savarankiška šiltinimui naudojama medžiaga.  Tai yra lengva medžiaga, pavyzdžiui, fasadai, kurie  yra gaminami  naudojant poliuretaną yra kur kas lengvesni nei gipsas, tokiu  būdu jos gali  būti  naudojamos, kai  kuriami dekoratyviniai  elementai tokie, kaip kolonos. Daugiasluoksnės plokštės su poliuretanu  yra  atsparios  drėgmei, jų nepaveiks  toks nemalonus faktorius, kadangi plokštės  nesugeria drėgmės. Atitinkamai  ši medžiaga gali  būti naudojama, kai yra  atliekama  išorinė apdaila, bei įrengiamos  patalpos kur yra padidėjęs  drėgmės lygis.  Be to, tai yra tvirta statybinė  medžiaga, kuri  yra  geresnė nei guma, kaučiukas, gipsas ir kitos plastiko rūšys.  Plokštės  yra atsparios mechaniniam poveikiui ir deformacijai, kadangi yra padidintas  atsparumas įskilimų ir įtrūkimų  atsiradimui. Tai yra  pasiekiama, kadangi ši statybinė medžiaga  yra labai elastinga.