Higienos priemonės užtikrinančios efektyvią priežiūrą

plauku prieziuros priemonesPlaukų plovimas tai yra labai plaukus alinanti procedūra. Kiekvieną kartą plaunant plaukus yra pažeidžiama jų struktūra, o jei plaukus džioviname plaukų džiovintuvu, tai savo plaukams padarome dar didesnę žalą. O štai, kai plauname plaukus šampūnu tikimės, kad jis suteiks atkuriantį ir sveikatinantį poveikį, tačiau deja to neverta laukti arba tas poveikis bus tik laikinas, kadangi tiek plaukų kaukės, tiek šampūnai arba balzamai savo sudėtyje turi labai daug sintetinių medžiagų, kurių savo sudėtyje neturi biosala parduotuvėje parduodamos plaukų priežiūros priemonės.

Plaukų priežiūros priemonės savo sudėtyje neturi:

  • Nėra sulfatų ir natrio, dėl šios priežasties tokie šampūnai mažiau putoja;
  • Tirštiklių, todėl jų konsistencija yra skystesnė;
  • Kvapų stipriklių, o tai reiškia kad bus jaučiamas tik švelnus kvapas;
  • Silikonų, todėl plaukai nėra apgaubiami plona plėvele, kuri vėliau gal sukelti labai daug problemų.sala parduotuvės plaukų priežiūros priemonės, tai yra saugi plaukų priežiūra. Kadangi jų sudėtyje nėra chemikalų, todėl jie neskatins jūsų plaukų slinkimo , neatsiras pleiskanų ir išsausėjimo.

Burnos higiena taip pat yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, tačiau tam,kad ši priežiūra suteiktu efektyvų poveikį yra svarbu,kad būtu tinkamai pasirinktos burnos higienos priemonės. Biosala parduotuvėje parduodamos burnos higienos priemonės užtikrina efektyvią burnos ertmės priežiūrą, sutvirtina dantų emalį, neleidžia atsirasti tikro įtrūkimams ir sumažina dantų emalio jautrumą. Natūralios sudedamosios dalys padeda efektyviai ir atsargiai pašalinti dantų apnašas. Natūralios burnos higienos priemonės padės pašalinti mikroorganizmus, sustiprins jūsų dantis ir žinoma pašalins nemalonų kvapą, kuris sklinda iš burnos. Natūralios medžiagos, kurios yra šių priemonių sudėtyje suaktyvins visų audinių kraujo apytaką. Mūsų asortimente yra pateiktas platus dantų pastų ir skalavimo skysčių asortimentas. Naudodami šias priemones jūs net patys nesuprasite kaip jūsų dantų būklė normalizuosis ir išnyks visos jūsų dantis kankinančios problemos. Norite turėti puikią šypseną ir žvilgančius plaukus? Dabar tai jau ne problema, kadangi jūs galite ekologiškai švarias higienos priemones įsigyti mūsų parduotuvėje.

Rašyti atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *