Įmanoma nusipirkti šiek tiek ramybės? TAIP!

vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemaItin svarbi šiais laikais ir ne mažiau deficitinė „prekė“ – ramybė. Vis intesyvėjantis tempas darbe, namuose, rūpesčiai su vaikais, tėvais, sveikata ir t.t. Ech tas gyvenimas… Vos įmanoma surasti minutėlę poilsiui. Tačiau ar ir tuomet esate ramūs: kai miegate, poilsiaujate pajūryje ar vaikštote po mišką? Nes galbūt tuo metu jūsų namuose šeimininkauja svetimi ir visai ten nekviesti asmenys. Ar įmanoma nusipirkti nors šiek tiek ramybės? Taip, jei jūsų namuose įrengta šiuolaikinė profesionali apsauginė signalizacija bei vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistema.

Įrengiant apsauginę signalizaciją gyvenamų patalpų pirmame aukšte magnetiniai kontaktai tvirtinami ant visų langų ir išorinių durų, judesio jutikliai – visose patalpose, į kurias galima patekti iš išorės, stiklo dūžio jutikliai – visose patalpose su langais, pavojaus sirena viduje ir išorėje (pageidautina  gerai matomoje vietoje, pavojaus mygtukas atviro užpuolimo atvejui). Kituose aukštuose tvirtinami magnetiniai kontaktai ant išorinių durų, judesio jutikliai visose patalpose, į kurias galima patekti iš išorės, gaisro jutikliai visose patalpose. Centralės dėžę tikslinga montuoti nuo įėjimo tolimesnėse patalpose. Silpnos srovės projektavimas jūsų namuose suteiks galimybę operatyviai reaguoti į įsibrovėlius: iškart bus gaunamas signalas į centrinį pultą (arba jums), įsijungs garsinė sirena ir taip bus sutrukdoma darbuotis vagims.

 

Jei mėgstate keliauti ir gyvenamose patalpose dažnai viešpatauja tuštuma, vertėtų jose įrengti vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemą. Jos pagalba net būdami toli galite kompiuterio ar mobilaus telefono ekrane (tik reikėtų veikiančio interneto) matyti savo namų erdves. Vaizdo kamerų užfiksuoti asmenys su visais įkalčiais rankose bus puikiausias įrodymas, jei apsaugos sistemos nespėtų jų sulaikyti. Beje, vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistema – ir prevencinė priemonė, nes vagys vengia brautis į profesionaliai apsaugotas patalpas. Jei pageidaujate matyti detalų nufilmuotą vaizdą, patariama rinktis didelės raiškos skaitmeninę tinklo kamerą. Ir analoginė, ir skaitmeninė kamera  įrašys vaizdus dieną bei naktį.

 

Rašyti atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *