Įtempiamų lubų montavimas

Įtempiamų lubų montavimas – tai toks darbas, kurį gali atlikti kiekvienas apdailos meistras, tačiau tikrai toli gražu ne kiekvienas tai gali atlikti labai kokybiškai. Įtempiamos lubos kiekvienuose namuose ir itempiamos lubos2biuruose gali atrodyti išties puikiai, jeigu tik nebus nukrypstama per daug į kraštutinumus interjero dizaine. Įtempiamų lubų montavimas nėra toks jau ir labai lengvas darbas, todėl pats pirminis darbas, kurį galite atlikti Jūs – tai kompetentingo meistro suradimas. Tik geri specialistai gali garantuoti tai, jog įtempiamų lubų montavimas bus atliktas itin profesionaliai ir be jokių trūkumų. Sunkiausia yra tik surasti tokius žmones, kadangi dabar apskritai visuose miestuose yra nemažai aferistų. Kiekvienas geras meistras, visų pirma, turi dirbti rimtoje įmonėje, kuri galėtų teikti štai tokius savo privalumus:

 1. Bet kokių formų ir stiliaus įtempiamų lubų montavimas;
 2. Visų reikiamų medžiagų aprūpinimą;
 3. Kelių lygių įtempiamų lubų montavimas;
 4. Matavimai ir kiti darbai;
 5. Galimybės padaryti įtempiamas lubas su kokiomis nors nuotraukomis, foto tapetais, ar tamsintas;
 6. Visas darbas yra vykdomas tik su aukštos kokybės ir patikimomis medžiagomis;
 7. Sertifikatai, kurie atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus;
 8. Moderni darbų išvaizda ir greitos paslaugos;
 9. Garantija visiems darbams.

Įtempiamas lubas ir joms skirtas medžiagas įminės turi gauti tik iš patikimų gamintojų, pavyzdžiui, Vokietijoje, Prancūzijoje, ar Italijoje. Meistrai gali pasiūlyti Jums platų spalvų ir tekstūrų pasirinkimą. Montavimo darbai yra vykdomi, atsižvelgiant į individualaus namų, ar biuro šeimininko reikalavimus. Įtempiamos lubos gali būti labai įvairios, pradedant paprastomis, matinėmis, baigiant blizgiomis, aksominės išvaizdos, ar su kokio nors paveikslo, žvaigždžių išvaizdos apdaila ant jų. Čia pasirinkimas yra jau labai platus. Kiekviena gera kompanija turi itin griežtus savo darbo reikalavimus, todėl neretais atvejais gali būti suteikiama net ir 10 metų garantija.

Visos įtempiamos lubos yra ištempiamos ant specialiai tam padaryto profilio. Jis turi būti naudojamas itin aukštos kokybės, tam , kad lubos kuo ilgiau laikytųsi. Geros kokybės medžiagos gali padėti puikiai paslėpti kokius nors defektus, ar nelygumus lubose. Tai et kurioje patalpoje suteikia maksimalų komfortą.

Remiantis visų darbų atlikimu, tai įtempiamos lubos maždaug 3 – 5 centimetrais sumažina bendrą lubų aukštį. Jeigu dar naudosite blizgią drobę, tai visa Jūsų patalpa atrodys vizualiai didesnė. Vidutinio sunkumo įtempiamų lubų montavimas gali trukti maždaug kelias valandas, tačiau po visų darbų nėra paliekamos jokios šiukšlės ir purvas. Įtempiamos lubos kuo puikiausiai tinka kiekvienuose namuose. Jos leidžia mums realizuoti pačias įdomiausias savo dizaino idėjas ir jas optimaliai įgyvendinti. Nereikia laikytis jokių specialių sąlygų, kadangi įtempiamos lubos gali išsilaikyti plačiame oro temperatūrų diapazone ( nuo 0 iki 60 laipsnių Celsijaus). Šios lubos nereikalauja jokios priežiūros. Tiesiog pamačius kokius nors nešvarumus vėliau, juos galima visai nesunkiai nuvalyti su drėgna šluoste, suvilgytą šiltame, muiluotame vandenyje.

Įtempiamų lubų montavimas Jums suteiks daug neabejotinų privalumų:

 1. Greitas darbas, kadangi lubos yra įrengiamos per vieną dieną;
 2. Ant jų gali būti montuojami led šviestuvai ir įvairūs signaliniai davikliai;
 3. Tokios lubos apsaugos Jus nuo byrančio gipso ir nuo, pavyzdžiui, kaimynų sukeliamų sienų užpylimų;
 4. Lubose galima paslėpti ventiliaciją ir visos jos sistemos laidus. Taip pat galima sumontuoti gaisro, ar kokią nors apsaugos sistemą;
 5. Nėra statinės elektros ir kondensacijos;
 6. Atsparumas ugniai;
 7. Įtempiamos lubos nesugeria jokių kvapų.