Kaip išsirinkti vairavimo mokyklą Kaune

vairavimo mokyklaVairavimo mokyklos Kaune dažnai vilioja įvairiausiomis nuolaidomis mokinius, tačiau nereikėtų skubėti rinktis tik duodančią „geriausią“ kainą. Vairuotojų mokymas – mokymas, per kurį įgyjama eismo dalyviams reikalingų teorinių žinių, praktinių motorinių transporto priemonių ir jų junginių su priekabomis valdymo įgūdžių ir gebėjimų. Kaip išsirinkti geriausią vairavimo mokyklą Kaune?

Pirmiausia reikėtų susipažinti su vairavimo mokyklos reitingais, atsižvelgti į rekomendacijas. Būtina atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

  •   ar vairavimo mokykla turi vairuotojų mokymo patirties;
  •  ar vairavimo mokykla turi reikiamą vairuotojų mokymo bazę: tinkamai įrengtas mokymo patalpas, vairavimo mokymo aikštelę, naujausias mokomąsias transporto priemones (rinkitės tokio modelio mokomąją transporto priemonę, kurią planuojate vairuoti);
  •  pasidomėkite vairuotojų mokytojų ir vairavimo instruktorių kvalifikacija ir patirtimi, kaip jų mokyti mokiniai išlaiko egzaminus valstybės įmonėje „Regitra“;
  •  prieš sudarydami mokymo sutartį, paklauskite, kokią pinigų sumą turite sumokėti už nustatytą teorijos ir praktinio vairavimo mokymą kursą, ar dar bus reikalaujama papildomų įmokų; pasidomėkite, kiek kainuos papildomos teorijos ar praktinio vairavimo mokymo pamokos, taip pat sužinokite mokymo sutarties nutraukimo sąlygas, jei norėtumėte atsisakyti pasirinktos vairavimo mokyklos paslaugos.

Pasirinktoje vairavimo mokykloje Kaune turėtų būti nuolatos atnaujinama teorinės mokymo bazės medžiaga ir ja aprūpinami mokiniai, jie turėtų galimybę spręsti naujausius, pagal VĮ „Regitra“ egzaminus pritaikytus, KET testus nuotoliniu būdu. Automobiliai turėtų būti kuo naujesni, o galbūt identiški tiems, su kuriais laikomas vairavimo egzaminas VĮ „Regitra“. Teorinio mokymo žinias mokiniai turi tobulinti su naujausia KET testų programa. Mokytis bei pasitikrinti savo žinias sprendžiant naujausią KET testų programą galima ir nuotoliniu būdu – www.autotestai.lt . Dažnai kažkurioje iš vairavimo mokyklų Kaune moksleiviams ir studentams taikoma lanksti nuolaidų sistema, tad vertėtų pasidomėti ja, neskubėti registruotis pirmoje pasitaikiusioje vairavimo mokykloje.

Vairuotojo pažymėjimą gausite sėkmingai išlaikę teorijos ir praktikos egzaminus ir VĮ „Regitra” vairuotojų pažymėjimų išdavimo padaliniui pateikę šiuos dokumentus:

  • galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  • galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą.

Vairuotojo pažymėjimų gamybos procese naudojamas tik skaitmeninis asmens atvaizdas, kuris paruošiamas valstybės įmonės „Regitra” klientų aptarnavimo padalinyje. Už tai papildomai mokėti nereikia. Pagamintą pažymėjimą reikės atsiimti tame įmonės padalinyje, kurį nurodėte pildant dokumentus. Pradedantiesiems vairuotojams išduodamas dvejus metus galiojantis vairuotojo pažymėjimas. Keičiant pradedantiesiems vairuotojams išduotus pažymėjimus į nuolatos galiojančius, VĮ „Regitra” egzaminų laikyti nereikės.