Kokius roletus išsirinkti?

roletai diena naktisJei Jums pabodo Jūsų seno audinio užuolaidos, kurios reikalauja daug priežiūros ir galvojate, kaip atnaujinti savo namus, yra verta rinktis – roletus. Tai žymiai lankstesnis pasirinkimas, nei visiems įprastos paprastos žaliuzės, nes roletų dizaino pasirinkimas yra didesnis. Spalvos, raštai, tekstūros masyvas – tik dalis iš skirtingų pasirinkimų, nes yra nemažai roletų, kurie turi įvairias, Jūsų poreikius patenkinančias funkcijas. Roletai yra puikiai priderinami prie jau esamo kambario dizaino tiek spalvomis, tiek raštais.

 

Jei norite išskirtinių roletų – galite rinktis foto roletus, kuriuose gali būti įvairūs paveikslėliai ar net Jūsų nuotrauka. Tai puikus pasirinkimas vaiko kambaryje, nes galite rinktis roletus su animacinių filmukų personažais ir kita. Viskas priklauso tik nuo Jūsų pasirinkimo.

 

Gana dažnas pasirinkimas yra ir roletai diena naktis. Jos suteikia geresnę privatumo ir į namus sklindančios šviesos kontrolę. Speciali dvigubo audinio roleto sandara susijungia juostose ir suteikia gerą patalpos užtemdymą, kai juostos tarpusavyje prasilenkia. Panašaus principo yra irroletai „silkuette“.

 

Galima pasirinkti specialius roletus, kurie apsaugo nuo karščio. Jie turi specialią plėvelę arba audinį, kuris sugeria šviesą ir sustabdo karštį.

 

Verta žinoti, kad roletų pasirinkimas yra toks didelis, kad, tinkamai juos pasirinkus, galima pritaikyti prie bet kokių langų. Ne išimtis ir lango dydis, nes yra specialūs mini roletai mažesniems langams. Tai pigiausias variantas iš visų roletų, todėl patenkins kiekvieno finansus taupančio žmogaus poreikius.

 

Tai tik nedidelis sąrašiukas iš visų galimų roletų pasirinkimų. Konsultuokitės ir žiūrėkite, kokie yra visi pasirinkimai ir tikrai rasite sau tinkamiausią langų dekoro būdą.

Roletai yra tikrai praktiškas pasirinkimas, nes jie yra ilgalaikiai, patogūs. Gaminami iš plastiko, todėl yra lengvo svorio. Juos yra nesunku patraukti, kai reikia išsivalyti langus.

 

Rašyti atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *