Kokybiškas stogo šiltinimas

stogo siltinimasBet kuri stogo pagrindinė funkcija yra apsaugoti namus nuo neigiamo atmosferos poveikio. Taigi atitinkamai tampa aišku, kad stogo šiltinimas tai yra būtina procedūra. Be to, šis darbas reikalauja ypatingo požiūrio, kadangi priešingai stogas jums ilgai netarnaus. Stogo šiltinimas turi būti atliktas tokiu būdu, kad galima būtų efektyviai sutaupyti šilumos energiją.

Stogo šiltinimas turi būti atliktas labai kokybiškai ir neturi leis iš jūsų namų išeiti šilumai, kadangi priešingu atveju už patalpų šildymą jums teks mokėti kur kas daugiau. Verta paminėti, kad medinės konstrukcijos šiltinimas labai mažai skiriasi nuo metalinės konstrukcijos apšiltinimo. Jūsų stogą nuolat veikia įvairiausi krūviai, tokie kaip dideli temperatūros pokyčiai, vėjas, kurie teikia fizinį krūvį ir žinoma krituliai, kurie gali sukeli pažeidimus. Be to, atraminės sistema taip pat turi išlaikyti ir paties stogo svorį. Visus šiuos faktorius yra būtina įsiminti prieš tai, kai bus atliekamas stogo šiltinimas.

Kai yra atliekamas stogo šiltinimas visų pirma yra būtina pamiršti apie tokį žodį kaip ,,taupymas“ , kadangi tik kokybiškos izoliacinės medžiagos, kurios yra gaminamos iš kokybiškų medžiagų gali jums suteikti patikimą apsaugą nuo šalčio, kritulių ir vėjo. Prieš tai yra, kai bus atliktas stogo šiltinimas turi būti kruopščiai patikrinamos visos sijos ir dangos. Jei jūs norite, kad stogo šiltinimas būtų tinkamai atliktas viena iš kokybiškiausių izoliacinių medžiagų yra poliuretanas. Šios medžiagos šilumos laidumo koeficientas yra labai aukštas, o tai suteikia galimybę naudoti 3-7 kartus plonesnį šios medžiagos sluoksnį, nei naudojant tradicines medžiagas.

Kai bus atliktas stogo šiltinimas naudojant poliuretaną jis per save neperleis tiek šilumos, kuris galėtu ištirpinti sniegą, o garsą izoliuojančios savybės neleis šį jūsų namus patekti pašaliniams garsams. Stogo šiltinimas naudojant poliuretaną turi šiuos privalumus:

  • Jums nereikės išmontuoti seną stogo dangą;
  • Tai yra ekologiškai švari medžiaga;
  • Ši medžiaga tarnaus ne mažiau kaip 25 metus;
  • Gali būti dengiamas įvairus šios medžiagos sluoksnis priklausomai nuo poreikio;
  • Kai stogo šiltinimas yra atliekamas naudojant šią medžiagą ji yra padengiama lygiu sluoksniu , nepaliekant kokių tarpų.

Stogo šiltinimas jums padės išspręsti daugybę problemų, kurios sudaro tinkamas sąlygas iš jūsų namų išeiti šilumai.