Kompiuterių remontas Šiauliuose jį apliejus skysčiais

kompiuterių remontasKompiuterių remonto Šiauliuose meistrai išskiria šiuos dažniausius kompiuterių gedimus: sudaužytas ekranas, kompiuteris buvo apipiltas skysčiu, išlūžo maitinimo ar kitas lizdas, neveikia klaviatūra, kompiuteris visiškai neįsijungia, kompiuteris pypsi, bet ekranas nieko nerodo, nebešviečia ekrano lempa, neveikia kompiuterio įkroviklis, nestartuoja programinė įranga, kompiuteris labai kaista, sulūžo korpusas.

Turbūt dažniausias gedimas, kurį tenka šalinti kompiuterių remonto Šiauliuose meistrams – skysčio užpilimas ant nešiojamojo kompiuterio. Jis jau tapo daugelio žmonių nuolatiniu palydovu, šalia kurio ant stalo dažnai ir valgoma, ir geriama. Taigi vienas ilgiau į kompiuterio ekraną sukoncentruotas žvilgsnis, ir netyčia užkliudant ranka virsta nebaigtas gerti kavos puodelis ant kompiuterio. Ką daryti? Kokia skubiausia pagalba gali būti atsitikus tokiai bėdai, kol bus galimybė kreiptis į kompiuterių remonto Šiauliuose meistrus? Pirmiausia, jei kompiuteris pajungtas į elektrą, skubėkite jį atjungti bei greičiau išjunkite patį prietaisą. Atminkite – kuo skubiau griebsitės visų detalių sausinimo, tuo didesnė tikimybė, kad kompiuteris vėl veiks. Po to kuo greičiau reikėtų apversti kompiuterį, kad kuo mažiau skysčių patektų į vidų. Dabar laikas griebtis baterijos – reikėtų paskubėti, kad skystis nepasiektų jos. Nuvarvėjus nuo apversto kompiuterio neatsargiai išlietam skysčiui stenkitės kuo sausiau jį nuvalyti sausomis servetėlėmis. Kad kuo greičiau pradėtų džiūti vidus, reikia atidaryti visas įmanomas ertmes, ten kiek pasiekiama nusausinti ir palikti kompiuterį džiūti. Kompiuterių remonto Šiauliuose meistrai rekomenduoja jį džiovinti ir nejungti keletą parų (ir nesumanykite iškart pabandyti jungt, norint įsitikinti, ar prietaisas veikia, nes tai gali tapti jo mirties priežastimi). Kai kas bando tokias „nelaimes“ šalinti plaukų džiovintuvu, taigi, ne pro šalį pasinaudoti ir liaudies išmintimi. Jei tuomet kompiuterio veikimas sutrikęs, teks jį patikėti profesionaliems meistrams. Nors, anot jų, toks savarankiškas „padarinių likvidavimas“ gali būti ir neefektyvus, tad galbūt iš karto jį atiduoti į taisyklą. Dažniausiai po klaviatūra, kad ir kaip greitai imatės ją sausinti, patenka skysčiai ir paveikia pagrindinę plokštę. O tai gali būti rimtų rūpesčių priežastis.

Labiausiai nešiojamam kompiuteriui kenkia gėrimai, kuriuose esama cukraus ar kitokių saldžių sudėtinių dalių. Itin sudėtinga remontuoti nešiojamus kompiuterius, ant kurių buvo išpilti lipnūs ar tiršti skysčiai. Apliejus lipniu vynu ar sultimis rekomenduojama aplietas vietas nuvalyti spiritu.