Matinis stiklas tai interjero puošmena

Matinis  stiklas

Pakankamai dažnai atsiranda poreikis užtikrinti šviesos pralaidumą  per stiklą. Matinis  stiklas tai  yra įprastas  silikatinis  stiklas, kuris  turi pakeistą šilumą  išsklaidantį  paviršių.  Egzistuoja pakankamai daug būdų, kaip galima gauti matinį stiklą. Pats paprasčiausias ir šiukščiausias paviršiaus apdirbimas –abrazyvus.  Faktiškai stiklo paviršius  yra  apdorojamas pagilinimu, todėl jis praranda savo  skaidrumą.  Paviršiaus apdorojimas yra  atliekamas  su  aukšto  spaudimo pagalba, kai yra naudojamas kvarcinis  smėlis. Kai yra naudojama tokia technologija ant paviršiaus gali  būti vaizduojami patys įvairiausi  piešiniai, raštai.  Vienas iš tobuliausių metodų, kai  yra gaunamas matinis  stiklas tai  cheminis apdirbimas, kai yra gaunamas  stiklas-satinatas.  Matinis  stiklas gali  būti gaunamas ant  stiklo paviršiaus klijuojant specialią  matinę plėvelę. Šis stiklas gali būti tiek bespalvis, tiek ir dažomas įvairiomis spalvomis.  Atitinkamai šio  stiklo rūšis gali būti naudojama  baldų pramonėje, kai yra gaminamos lentynos,  spintų durelės aparatūros stovai, bei stalviršiai.  Taip pat  stiklas yra naudojamas, kai  gaminama  santechnika, pavyzdžiui, dušo kabinos, naudojamos statyboje, tai  stiklo paketai, fasadai, pertvaros,  durys,  balkonai ir kita.  vienas iš šiuolaikiškiausių  elementų, kurie yra naudojami dizaine ir naudojami virtuvėse tai yra  būtent matinis  stiklas.  Tokie gaminiai patalpai  suteikia daugiau žavesio ir elegantišką išvaizdą, gali  padėti  sukurti lengvą  atmosferą.   Toks  stiklas yra  estetiškas  ir tuo pačiu praktiškas, kuris yra dažnai naudojamas, kaip apdailos  elementas, bei kai gaminami  patys  įvairiausi baldai.

Dažniausiai matinis  stiklas gali  būti klasifikuojamas į kelias  rūšis satinuotas  stiklas ir smėlio  srove apdorotas stiklas. Ypatingai  harmoningai tokios konstrukcijos  atrodo interjeruose, kurie  yra gaminami hi-tech stiliumi. Naudojant  tokią šiuolaikišką medžiagą galima  papuošti virtuvės  sienas.  Tokiu  atveju turi būti naudojami matinio  stiklo lapai ant kurių nepastebimi nešvarumai  arba vanduo, kuris patenka  ant paviršiaus.  Taip pat iš matinio  stiklo gaminamo baro stovai, kurie  atrodo labai stilingai ir žavingai. Tokios  konstrukcijos, kurios gali būti papildomos  sidabriniais  elementais papuoš  kiekvienų  namų interjerą. Šiuose  paviršiuose  nėra matomi nešvarumai, todėl jie puikiai tinka tiems kam patinka  už savo stalo matyti daug svečių. Matinis  stiklas gali  būti naudojamas vaizdo medžiagos  projektoriui, kai yra dekoruojamos durys ir langai, kai kuriami vitražai ir piešiniai  ant stiklo, taip pat tokia konstrukcija gali maskuoti netvarką, kuri yra už stiklinių  durų. Tačiau šio  stiklo kaina yra pakankamai  aukšta.

Tačiau matinis  stiklas gali būti išgaunamas ir  namų sąlygose. Be to, pakankamai paprastai ir be jokių  didelių finansinių  ir fizinių išlaidų.  Jums  bus reikalingas  tam tikro dydžio ir formos stiklas,nedidelio  dydžio medinė lenta, kuri  gaminama iš tvirtos medienos, pavyzdžiui buko arba ąžuolo. Taip pat jums bus reikalingas  smulkus smėlis, kuris  lentą  prispaus  prie stiklo.  Tačiau iš tiesų dažniausiai  stiklas  paverčiamas matiniu gamyklinėmis sąlygomis.  Idealiai matinis  stiklas yra labiau permatomas, nei  kitų  rūšių  stiklas. Tai yra puikus variantas, kuris  gali būti naudojamas  visų namų interjere.  Matinis  stiklas  turi idealiai neutralią spalvą, kuri gali  būti  puikiai pritaikoma  prie tam tikro apšvietimo. Būtent  todėl architektai ir dizaineriai labai dažnai pasirenka būtent šį  stiklą.  Paprastas  stiklas  nuo matinio  stiklo  skiriasi tuo, kad šis  stiklas nepraranda savo išvaizdos, kadangi jis yra apdorojamas specialiomis medžiagomis.  Šiuolaikiniame pasaulyje  vis labiau ir labiau populiarėja  patys  įvairiausi interjero elementai, kurie yra gaminami iš matinio  stiklo. Be įvairiausių  vazų ir statulėlių atsirado  ir tokie  elementai, kaip stikliniai laiptai, grindys, pertvaros  ir durys.