Mediena atspari aplinkos poveikiui

termo medienaTermo mediena tai yra dar vienas žingsnis link ekologijos. Mediena tai yra medžiaga, kuri yra labai plačiai naudojama tiek atliekant namų išorės, tiek ir vidaus apdailos darbus, temo mediena yra naudojama langų rėmų, durų ir parketo gamyboje. Taip pat temo mediena yra naudojama atliekant saunų, pirčių ir vonios kambarių apdailos darbus. Visada buvo manoma, kad mediena yra viena iš tvirčiausių medžiagų, tačiau ji dar nebuvo ilgaamžiška. Tam, kad mediena taptų funkcionalesnė jį buvo apdorojama įvairiausiomis medžiagomis, tai yra laku, dažais ir kitais chemikalais, o tai žinoma sumažina ekologiškas savybes.

Tačiau medieną buvo pradėta apdoroti aukštos temperatūros garais, todėl tokios temo medienos atsparumu neigiamam aplinkos poveikiui. Naudojimo metu mediena išlieka labai stabili. Kadangi mediena tampa labai tanki drėgmė į tokią medieną praktiškai nepatenka. Termo mediena yra atspari puvimui ir tokios medienos nepažeidžia grybeliai. Šios savybės suteikia galimybę temo medieną naudoti ne tik   atliekant vidinius apdailos darbus, tačiau ir atliekant išorinius apdailos darbus.

Termo mediena yra kur kas tvirtesnė už įprastą medieną, ji yra atsparesnė susidėvėjimui, nei neapdorota mediena. Termo medienos gamyba vyksta termo krosnyse. Mediena išlaiko pradinę savo formą ir nesutrūkinėja. Temo apdorojimas ženkliai pagerina medienos estetinę išvaizdą, ji įgauna senesnės medienos išvaizdą. Efektyviai išryškėja medienos struktūra. Medienos spalva tampa daug labiau   prisotinta. Be to, temo mediena yra ekologiškai kur kas saugesnė, kadangi terminis apdorojimas yra vykdomas nenaudojant jokių chemikalų.

Termo mediena atstumia drėgmę, nekeičia savo formos ir neišsipučia. Gaminiai pagaminti iš temo medienos išsaugo savo parametrus įvykus įvairiems temperatūros pokyčiams ir esant padidėjusiai aplinkos drėgmei. Jūsų namuose gali būti pati įvairiausia temperatūra arba drėgnumas, tačiau gaminiai iš temo medienos išliks tokie pat gražūs. Kadangi termo mediena buvo apdorojama aukšta temperatūra, todėl joje negali atsirasti įvairių mikroorganizmų. Yra sunaikinami visi vabzdžiai, bakterijos ir grybeliai. Todėl ši mediena jums tarnaus kur kas ilgiau nei įprasta. Jei jūs norite, kad jums medieną tarnautu ilgiau tokiu atveju geriau pasirinkite temo medieną ir jūs nesuklysite.