Medines vidaus durys su stiklu, dizainas ir prieziura

Medinės vidaus durys su stiklu: dizainas ir priežiūra

 

Medinės vidaus durys – dažnas stilingo interjero sprendimas. Be to, pastaraisiais metais išaugo dėmesys minėtųjų konstrukcijų puošimui stiklo dekoracijomis. Išskirtinė medžio ir stiklo jungtis kuria lengvumo įspūdį ir gyvenamajai erdvei suteikia subtilios elegancijos. Džiugu tai, kad sparčiai tobulėjančios gamybos technologijos leidžia kalbėti apie praktiškai neribotas durų dizaino galimybes, todėl tokios durys puikiai tiks tiek klasikiniame ir prabangiame interjere, tiek minimalistiniame ir moderniame būste.

Jei nusprendėte rinktis medines duris su stiklo dekoracijomis, visų pirma turite bendradarbiauti su patikimu ir savo darbą išmanančiu baldininku arba susisiekti su ilgametę patirtį turinčia ir rinkoje vertinama durų gamybos ir (arba) pardavimo bendrove. Paieškai negailėkite nei savo laiko, nei pastangų, kadangi tik aukštos kokybės durys realizuos visus jūsų išsikeltus kriterijus, bus ilgaamžės ir laikui bėgant nepakeis savo prekinės išvaizdos, neiškryps ir nepradės girgždėti. Tiesa, jei galvojate apie aukščiausios kokybės produkciją, nepamirškite, kad vidaus durų priežiūrai taip pat reikės laiko ir investicijų. Dėl konkretaus gaminio priežiūros, valymo ir atnaujinimo darbų pasikalbėkite su durų gamintojais ar pardavėjais, kurie rekomenduos šiam darbui tinkamiausias priemones. Kad išvengtumėte nemalonių staigmenų, visuomet laikykitės gamintojo rekomendacijų ir venkite agresyvių valiklių. Nepamirškite, kad medžio ir stiklo priežiūra iš esmės skirtinga, todėl konstrukcijų valymui gali reikėti skirtino tipo priemonių.

Primename, kad vidaus durys tarpusavyje skiriasi ne tik savo kaina, bet ir charakteristika, todėl siūlome įvertinti visus durų pasirinkimo kriterijus ir tik tuomet priimti sprendimą (dažna klaida – pirkti duris, pasižiūrėjus vien į jų kainą). Vienas svarbiausių rodiklių – durų gamybai naudojama mediena. Aukščiausios kokybės produkcija gaminama iš natūralios medienos. Jūsų pasirinkimas, kokios durys puoš namus – šiandien galite įsigyti tiek lapuočių, tiek spygliuočių duris, kurios skiriasi savo išvaizda, spalva ir eksploatacijos sąlygomis. Pagalvokite apie durų dizainą – daugelis įmonių, priklausomai nuo klientų pageidavimų, duris lakuoja, beicuoja, įstato pageidaujamos formos stiklus, taip pat – vyrius, spynas, rankenas.

Jei nežinote, kokio dizaino duris rinktis, siūlome pasikalbėti su interjero specialistais, kurie įvertins bendrąją būsto atmosferą, jūsų poreikius (ar norite, kad durys atliktų vien tik estetinę funkciją, ar pageidaujate gaminio, kuris izoliuos garsą, užtikrins aukštus šilumos rodiklius ir t. t.) ir finansines galimybes, kad padėtų priimti konkrečioje situacijoje tinkamiausią sprendimą. Nepamirškite, kad durys ne tik atskiria kambarius, bet neretai tampa ir esminiu būsto akcentu, lemiančiu bendrąją namų atmosferą ir gyvenamosios erdvės stilių.