Milwaukee – įrankiai kokybiškiems Jūsų darbams

M18™ 18 Gauge Double Cut Shear KitNors apie tokį dalyką, kaip „amerikietška kokybė“, girdime itin retai, kai kalbame apie amerikiečių Milwaukee prekės ženklo elektrinius įrankius bei jų priedus, nieko kito pasakyti tiesiog neįmanoma. Viena didžiausių profesionalių įrankių gamintoja pasaulyje veiklą vykdo jau 92 metus, o jos vardas visiems asocijuojasi tik su aukšta kokybe, patikimumu, naujausiomis technologijomis bei pažangumu.

Pasaulinėje rinkoje šio prekės ženklo produkciją platina daugiau nei 20 oficialių atstovų ir daugiau nei 400 techninių partnerių. Nuostabu, kad profesionalių ir pažangių įrankių gali įsigyti ir Lietuvos profesionalai, o tam jiems visai nereikia vykti nei toli už Atlanto, nei į kitas Europos šalis. Įrankiai internetu – puikus  šiuolaikinis sprendimas, kuomet srities profesionalai bei mėgėjai siekia įsigyti kokybiškų produktų neiškėlus kojos iš savo namų ar darbo vietos.

Prekės ženklo asortimentas ypač platus – čia galima rasti daugiau nei 500 įrankių įvairiausiems poreikiams ir virš 3500 aksesuarų bei priedų, palengvinsiančių tiek srities profesionalų, tiek mėgėjų darbus. Įmonė siekia žengti koja kojon su vartotojais, tad nuolat bendrauja su jais, atlieka testus ir greitai reaguoja į jų norus bei poreikiais. Tai lemia nuolatinį asortimento atnaujinimą, padedantį vartotojams darbus vykdyti kur kas greičiau ir efektyviau.

Milwaukee ypatingai didžiuojasi savo sukurtomis novatoriškomis technologijomis, kurios yra integruotos į visus jų gaminamus įrankius. POWERSTATE – tai bešepetėlinis variklis, padidinantis darbo našumą bei variklio naudojimo trukmę. REDLITHIUM-ION – akumuliatorių technologija iki 2 kartų prailginanti įrankio veikimo trukmę ir užtikrinanti akumuliatoriaus ilgaamžiškumą. Galiausiai REDLINK PLUS – moderniausia sistema, valdoma su skaitmenine kontrole ir leidžianti pasiekti aukštesnę įrankių patvarumo, veikimo laiko ir eksploatacinių savybių klasę.

Akivaizdu, kad didelis įmonės specialistų dėmesys mažoms detalėms, beatodairiškas kokybės siekimas, ilgametė patirtis ir atsakingas požiūris į savo veiklą, padėjo šiam prekės ženklui išvystyti pasaulyje lyderiaujantį elektrinių įrankių prekės ženklą. Įmonės produkcijos kokybė ir ilgaamžiškumas nenuvilia nei srities profesionalų nei mėgėjų, todėl galima būti tikriems, jog ir Milwaukee įrankiai internetu – puiki šiuolaikinė alternatyva, kai reikia profesionalaus ir kokybiško sprendimo.