Nauji butai Kaune naudingas sprendimas jūsų šeimai

Naujos statybos butai KauneGyvenimas naujame būste vilioja daugelį žmonių, kuriems atsibodo rutina ir jie nori gyventi patogiau ir jaukiau. Jaunoms šeimoms, kurios planuoja įsigyti butą, kur kas naudingiau įsigyti naujos statybos butus, kadangi ten viskas bus nauja, o apie remonto darbus jūs galėsite pamiršti ilgam laikui.

 

Atsakymas į klausimą „kodėl nauji butai Kaune Šilainiuose yra naudingesnis pasirinkimas?“ yra labai paprastas. Kadangi jūs galėsite būti arčiau gamtos, gyvensite švariausiame Kauno rajone, kuris jūsų akis džiugins nepakartojamu kraštovaizdžiu. Jūs grožėtis puikiais tekančios upės vaizdais, o ir šalia jūsų namų yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. O tai yra daugelio žmonių svajonės išsipildymas. Naujos statybos butai Kaune jums suteiks galimybę gyventi toliau nuo varginančio miesto triukšmo ir rūpesčių. Čia jūs galėsite valandų valandas kvėpuoti grynų oru ir stebėsite per savo buto langus kaip ramiai teka Nemunas, tačiau taip pat žinosite, kad visi Kauno miesto malonumai yra visai šalia jūsų ir jums ilgai neužtruks nukeliauti iki miesto centro, senamiesčio. Visa tai yra naujos statybos butai Kaune , kuriuos jums siūlo naujas nekilnojamojo turto projektas „Smėliai“. Jūs galėsite net nesijaudint jei neturite savo transporto, kadangi naudodami viešąjį transportą jūs pasieksite visas Kauno rajono vietas, o kelionė taksi iki senamiesčio kainuos tik 10 litų.

Nauji butai Kaune Šilainiuose gali pasigirti ne tik šiais privalumais, tačiau turi ir daugybę kitų:

  • Tai yra ekonomiškas butų šildymas. Namų lauko sienos yra apšiltintos 25 cm storio vatos sluoksniu, todėl jūs galėsite sutaupyti net apie 60 procentų šildymo sąnaudų;
  • Teritorija, kurioje yra naujos statybos butai Kaune yra saugi, kadangi yra įrengtas uždaras kiemas su nuotolinio valdymo pulteliu. Pirmame aukšte esantys butai yra saugiame aukšte;
  • Šalia jūsų namų bus prekybos centrai, turgus, ligoninė ir poliklinika. Jūsų vaikai galės lankyti darželį ir mokyklą, o kad jūsų šeimai nebūtu nuobodu yra įrengtas pramogų centras, žaidimų ir sporto aikštelė.

Nauji butai Kaune Šilainiuose tai yra tinkamas sprendimas jūsų šeimai. Tačiau jūs galėsite net sutaupyti savo pinigus, kadangi čia nauji butai kainuoja tikrai mažiau nei sostinėje.