Papildomas sienų šiltinimas senam namui

papildomas sienų šiltinimasSenas, šaltas namas nebūtinai turi būti nurašytas prie negyvenamų, jam tiesiog reikia remonto. Žinoma, tai tiesiogiai priklauso nuo bendros namo būklės, bet jeigu problema yra tik šaltos sienos, ją galima nesunkiai pašalinti. Tikrai ne visus senus namus reikia nugriauti ir tada statyti naują. Neretai pigiau atsiena remontas nei statyba. Apsvarstykite tai, pasikonsultuokite su specialistais. Kas žino, gal specialisto patarimas buv papildomas sienų šiltinimas, o ne griovimas? Griauti visada lengviau nei statyti, bet nesirinkite lengviausio kelio, nes nuo vilko užšoksite ant meškos. Naujo namo statyba yra tikrai prabanga palyginus su sienų šiltinimu. Pasikliaukite protu ir logika, tada ir patys neneigsite, kad papildomas sienų šiltinimas jums yra naudingas visapusiškai, jau nekalbant apie išsaugotas santaupas. Papildomas sienų šiltinimas – tai oro tarpų šalinimas iš sienų. Tų tarpų radimui gali būti taikoma termovizijos paslauga, nors kai kuie specialistai ir iš įprastos namo apžiūros gali pasakyti, kokia jūsų namo problema. Tą problemų jis nustatys gavęs jūsų atsakymus į savo klausimus. Klausimai bus apie tai, kas buvo naudota statant tą namą, kaip buvo montuojami langai, kokiu būdu dabar šildomas namas ir t. t.

Papildomas sienų šiltinimas atgyvenusiam namui gali būti lyg žmogui vaistas nuo migrenos. Svarbu, kad protas būtų žvalus, smegenys gerai funkcionuotų, taip yra tada, kai nėra migrenos. O kai ne pirmos jaunystės namas gauna papildomą šiltinimą, užtikrinama, kad jis ir vėl gebės kontroliuoti vidaus temperatūrą kaip senais gerais laikais, kai ką tik buvo pastatytas ir dar vargo nematęs. Papildomas sienų šiltinimas yra tarsi garantas, kad liūties ar nedidelės audros atveju namo sienos tai atlaikys ir namie jausis kur kas mažesnė drėgmė nei tada, kai papildomas sienų šiltinimas nebuvo padarytas. O jei dar blogo oro sąlygomis namas kokio kuro pagalba šildomas pečiumi ar kaip kitaip, tai drėgmės iš viso nebus. Būsite tikri, kad namai nepasipuoš pelijančiomis lubomis. Kai kuriems atrodo, kad senas senas namas ir papelijusios sienos yra du neatskiriami dalykai, bet taip tikrai nėra. Tereikia, kad namas būtų tinkamai prižiūrimas. Juk priežiūros reikia ne tik vaikams, automobiliui, bet ir namui. Namuose visada reikalingos darbščios rankos, vienos namus valo, kitos nemus paremontuoja, pataiso, modernizuoja ir t. t. ir pan.

Jei jums aišku, kad knygų lentynai reikalingos knygos, lenta, keletas tvirtų medvaržčių, ir keli laikikliai, tai remiatės žiniomis ir logika. Jei suprantate, kad namas gali būti ekonomiškesnis, kai yra tinkamai apšiltintas ir šildomas, jums atrodys elementaru natūraliai pasidomėti kokios įmonės teikia paslaugas tokias kaip: papildomas sienų šiltinimas, šiltinimas termoputomis, stogo šiltinimas ir kt. Kartais galima intensyviai galvoti, daug kalbėti apie ko nors darymą, bet taip nieko ir nepradėti… Žiūrėkite, kad taip nebūtų jums. Jei žinote, kad sienas šiltinti reikia, tai imkitės veiksmų. Samdykite įmonę, kurios kasdienis darbas – papildomas sienų šiltinimas. Tai jums garantuos kokybiškai suteiktą paslaugą. Darbauotojai tiksliai žinos, kaip darbas turi būti pradėtas ir kuo užbaigtas, o pats darbos procesas jiems taip pat nekels kelblumų. Natūralu, juk tai jų niša, kurioje jie jaučiasi kaip žuvys vandenyje. Mes galime rašyti daug, bet namų už jus nepašiltinsime už jus. Paslaugą turite užsisakyti jūs. Jūs esate savo namų šeimininkai ir papildomas sienų šiltinimas yra jūsų reikalas. Galite jį namui suteikti, arba ir toliau gyventi drėgme atsiduodančiuose šaltuose namuose.