Parduodami butai Šventojoje

parduodami butai šventojojeParduodami butai Šventojoje yra puiki investicija norintiems įsigyti nekilnojamą turtą prie jūros. Patogus nuosavas būstas gali ilgus metus būti visos šeimos ir artimųjų bičiulių poilsiaviete išskirtinės mūsų šalies gamtos apsuptyje.

Įvairiose žiniasklaidos priemonėse intensyviai reklamuojami Šventojoje parduodami butai – ir naujai pastatytuose namuose, ir senesniuose, ir netgi dar tik statomi. Galimi pirkėjai čia gali pamatyti butų nuotraukas, aprašymus. Jei pasirinkta vieta – būtent šis jaukus, nedidelis pajūrio kurortas, vertėtų atsižvelgti į keletą svarbių dalykų, nes parduodami butai Šventojoje yra tikrai labai skirtingi. O nuo to priklauso ir šio nekilnojamojo turto kaina , ir išlaidos viso buvimo jame metu, ir gyvenimo bei poilsio sąlygos.

Naujų ir seniai statytų butų Šventojoje skirtumai

  1. Prieš keliolika metų statytuose daugiabučiuose parduodami butai Šventojoje yra ženkliai didesnio ploto nei naujieji. Pastaruoju metu statyti namai pasižymi nedidelei šeimai ar porai tinkančiu buto dydžiu. 30-50 kv. m butas yra pats tinkamiausias kelių žmonių atostogoms ir patogiam gyvenimui, kad jame nesijaustų erdvės stoka. Žinoma, toks pirkinys įsigyjamas atsižvelgiant į poreikius – jei ketinama užsiimti poilsio vietų nuoma, tuomet galima pirkti ir seniau statytą 3 ar 4 kambarių butą. Atlikę šiuolaikinį remontą, turėsite patrauklų bei jaukų būstą ir sau, ir kitiems.
  2. Parduodami butai Šventojoje, statyti ir įrengti pastaruoju metu, buvo projektuojami kuo taupesniam gyvenimui. Čia įrengiamos tokios būsto šildymo šaltuoju metų laiku sistemos, kurias patys šeimininkai prižiūri ir reguliuoja pagal konkrečius poreikius. Tuo tarpu senieji butai yra pajungti prie bendros šildymo sistemos ir jų savininkai privalo mokėti už šildymą net ir tuomet, kai patalpomis nesinaudoja, ir intensyvesnis šildymas tikrai nėra reikalingas. Sąskaitos už šildymą šiais dviem atvejais yra ženkliai skirtingos. Nauji butai su autonominiu šildymu yra pats ekonomiškiausias gyvenamojo ar poilsio būsto variantas.
  3. Pagrindinis kriterijus, vertinant nekilnojamą turtą pajūryje, yra atstumas iki jūros. Įmanoma įsigyti butą už kelių kilometrų nuo jūros, tačiau visai realus variantas – parduodami butai Šventojoje vos už 50 m, tiesiog kopose, šalia pušyno, beveik prie pat jūros.
  4. Įsigijus kad ir ką tik suremontuotą, patraukliai atrodantį butą, tačiau seniai statytame name, gali kilti problemos dėl senųjų viso namo komunikacijų – vandentiekio bei  kanalizacijos. Juk namo vamzdynas, laiptinė ar stogas kapitaliai remontuojami nebent renovuojant visą namą. Todėl toks nekilnojamas turtas, nors ir mažiau kainuojantis, jį nusipirkus gali reikalauti nuolatinių investicijų.
  5. Ilsintis nepaprastai svarbi yra gyvenamoji aplinka. Tai ne tik jaukios patalpos, bet ir tai, ką matome ir girdime už lango, ką sutinkame pravėrę duris. Senesnės statybos daugiabučiai namai Šventojoje yra šio kurorto centre; ten, kur daugiausia žmonių, o tuo pačiu – ir šurmulio, triukšmo, muzikos. Ilsintis labai svarbi ramybė, todėl, pvz., šeimoms su mažais vaikais ji yra kaip būtinybė ne tik nakties, bet ir dienos metu. Parduodami butai Šventojoje, iškilusieji pastaruoju laikotarpiu, statomi atokiau nuo miesto, toliau nuo judrių vietų, bet arčiau ramios ir tylios gamtos.
  6. Nė kiek ne mažiau svarbus aspektas – saugumas. Naujai pastatyti namai jau yra taip planuojami, kad pačiuose namuose bei jų kiemuose būtų kuo saugiau gyventojams. Aptverta kiemo teritorija, laiptinės su kodinėmis spynomis, kelio užtvaras – tai parduodamų butų Šventojoje, statomų pastaruoju metu, būtinos papildomos saugumo priemonės, kurių nebūdavo anksčiau statytuose namuose.