Patikima armatūra

armaturaKai žmonės stebi naujus statinius ir dangoraižius jie dažnai stebisi kokie jie yra prabangūs, gracingi ir galingi. Tačiau labai mažai žmonių susimąsto kaip yra statomi tokie statiniai. O juk jų pagrindas yra armatūra, jų užduotis yra priimti jiems tenkančią įtampą, kuri tenka pastato viršutiniams aukštams. Kuo aukštesnis yra pastatas tuo didesnė jam tenka įtampa. Jei nebūtų armatūros   pastatas galėtų labai greitai sugriūti arba deformuotųsi.

Pagal savo technines charakteristikas armatūra yra skirstoma į standžią ir lanksčią. Pirmoji kategorija tai yra kampai ir kanalai. Na, o antroji ,,lanksčioji“ kategorija, tai yra profiliai, strypai ir suvirinami karkasai. Kokybiška armatūra visada išlieka populiari, todėl jų pardavimas vyksta nuolat. Armatūra pagal paskirtį yra skirstoma į:

  • Darbinę;
  • Konstrukcinę;
  • Skirtą montavimo darbams;
  • Paskirstomąją;
  • Ankerinę.

Architektūriniai darbai yra vieni iš sudėtingiausiai atliekamų darbų. Pastatas turi būti ne tik tvirtas, tačiau ir patikimas, jis turi tarnauti amžius. Tam, kad būtų išvengta įtrūkimų atsiradimo statybos darbuose dažnai yra naudojamos kelios armatūros rūšys, tai yra skersinė ir išilginė armatūra. Armatūros kaina priklauso nuo to kokia yra jos rūšis, kadangi kiekviena armatūros klasė skiriasi savo naudojimo ir techninėmis savybėmis. Armatūra tai yra vienas iš pagrindinių statybos elementų, ji yra nepakeičiama, kai reikia montuoti įvairias konstrukcijas. Armatūra yra atsakinga už tai, kad pastato konstrukcija būtų tvirta ir tarnautu ilgaamžiškai. Būtent armatūra yra priskiriama prie populiarių statybinių medžiagų, kurios yra naudojamos statybų rinkoje. Savybės, kuriomis pasižymi armatūra:

  • Plastiškumas ir tvirtumas;
  • Geras sukibimas su betono mase;
  • Pačių griežčiausių suvirinimo reikalavimų atitikimas;
  • Atsparumas korozijai ir ilgaamžiškumas.

Armatūra jums suteiks galimybę efektyviau įgyvendinti statybos darbus. Taip pat armatūra gali būti naudojama montuojant šildymo ir vandentiekio sistemas. Armatūros kaina priklauso nuo to kokio dydžio yra gaminiai ir koks bus užsakymo dydis. Svarbiausia yra žinoti kokios rūšies armatūra jums yra reikalinga, kadangi kitu atveju nukentės jūsų atliekamų darbų kokybė. Armatūra padės jūsų statybos darbus atlikti kokybiškai.