Patogus šiltinimas ekovata

Šiltinimas ekovata

Ekovata, tai yra puri ir   lengva medžiaga, kuri yra sudaryta iš celioliozės tai yra medienos pluoštas ir   kitą jos dalį sudaro įvairūs priedai, tokie kaip antipirenas ir antiseptikai. Naudojamos medžiagos savo sudėtyje neturi jokių   toksinų, jos nedaro jokios žalos žmogui ir aplinkai. Dėl tokios sudėties ekovata yra visiškai saugi, eko vatataip pat yra saugiai gaminama, montuojama ir naudojama. Ekovata tai yra vienintelė   šiltinimo medžiaga, kuri   yra naudojama, kai yra atliekami statybos darbai. Šiltinimas   ekovata   bus saugus, taip   pat ši medžiaga nėra degi, ji tik lėtai liepsnoja, o be kito šaltinio     ugnis akimirksniu užgęsta. Ekovata tai yra sunkiai   užsideganti medžiaga, tai patvirtino ne vienas tyrimas, todėl ši medžiaga gavo reikiamus sertifikatus. Ekovata tai yra ekologiškai saugi medžiaga, kurios dėka šiltinimas ekovata bus atliekamas   efektyviai. Ši medžiaga yra gaminama naudojant   celiuliozės pluoštą. Tai yra puiki alternatyva, kuri   yra labai dažnai naudojama, kai reikia apšildyti namus. Ekovata   jums tarnaus   praktiškai tiek pat laiko kaip ir jūsų pastatas. Šiltinimas ekovata gali būti atliekamas, kai reikia apšildyti stogą. Tai yra pakankamai sudėtingas   ir atsakingas procesas. Kai yra pasirenkamos šiltinimui naudojamos medžiagos yra būtina atsižvelgti ne tik į ekovatos   savybes, tačiau į tai kaip yra montuojama ekovata. Todėl jūs nusprendėte, kad   šiltinimui turi būti naudojama ekovata tokiu   atveju yra   būtina pasikonsultuoti su   specialistais.

Šiais laikais ekovata tai yra   ekologiškai švari medžiaga, kurios pagrindą   sudaro   celiuliozė. Šiltinimas ekovata   vis dažniau iš rinkos pašalina šiltinimą naudojant mineralinę vatą.   Ši medžiaga jums galės   tarnauti daugiau kaip 60 metų. Suomijoje praktiškai kiekvienas namas yra apšildytas naudojant ekovatą. Tai yra labai lengva medžiaga, ji neužsidega net esant 1300 laipsniams, tuo tarpu, kai putų polistirolis   užsidega, kai   yra 70 laipsnių. Kai ši medžiaga yra apdorojama   antiseptinėmis medžiagomis ji yra apsaugoma nuo puvimo ir kitų bakterijų. Galų gale ekovata suteiks   galimybę jūsų namui ,,kvėpuoti“, kadangi tai yra natūrali medžiaga. Ji   į aplinką neišskiria jokių kenksmingų medžiagų, todėl ši medžiaga   ir yra apibūdinama kaip ekologiškai saugi. 15 cm ekovatos sluoksnis   yra tas pats kas 50 cm   rąsto arba 146 cm plytų. Jei šiltinimas ekovata bus naudojamas norint apšildyti palėpes jums   šios medžiagos reikės 50 kartų mažiau, nei keramzito, kuris   yra naudojamas šiais laikais. Ekovata ir jos montavimas   jums kainuos kelis kartus pigiau, nei   stiklo vata. Be to, toks šiltinimas jums tarnaus ilgus metus. Jei yra žemas šilumos pralaidymas, tokiu atveju ekovata suriš pluoštą ir atidos drėgmę, tai yra kvėpuos ir nepakeis savo savybių, kaip ir mediena. Tai suteiks ekovatai daugiau inercijos, bei išsaugos šilumą.

Be to, šiltinimas ekovata nepadarys   jokios žalos jūsų sveikatai ir jūsų namuose visada vyraus mikroklimatas. Ekovata kaupia drėgmę pluošto viduje, o ne   kaupiasi kondensacija jos paviršiuje, kaip mineralinės šiltinimo medžiagos. Jūsų namai bus apsaugoti nuo šalčio. Jei žmogus žino šias savybes . š jis būtinai pasirinks tokią medžiagą kaip ekovata, kadangi jums nereikės iškęsti jokių nepatogumų. Ši medžiaga neleis daugintis graužikams   ir vabzdžiams. Ekovata sugebėjo išsaugoti medienos   privalumus, tačiau ji neturi jos trūkumų. Tiksliau tariant   ekovata tai yra rąstas. Kiekvienas šio medžiagos pūkelis   yra apdorojamas mineralais ir   jos yra pakankamai paprastai surenkamos. Ekovata tai yra šilta, nedegi medžiaga, kuri nekeičia savo formos. O štai forma jos gali būti įvairi ir bus ribojama tik jūsų     vaizduote. Tai yra puikus elementas , kuris apšildys jūsų konstrukciją.