Pigios keliones keltais iš Rygos

keltai is rygosŠiuolaikiniai keltai, tai yra labai patogus keliavimo būdas.   Visi keltai yra su įrengtomis aukščiausios klasės kajutėmis, kuriose jūs jausitės kaip namie, o galbūt net geriau. Keltuose yra daugybė parduotuvių, spa, sporto salės, kuriuose galėsite džiaugtis visais įmanomais gyvenimo malonumais. Keltuose nepamirštama ir apie vaikus ten yra įrengtos vaikų aikštelės. Vakare galėsite džiaugtis įspūdinga vakaro programa, galėsite dainuoti karaoke ir šokti.

Pas mus galite pasirinkti kelionę šių įmonių keltais:

  1. Tallink;
  2. DFDS Seaways;
  3. Stena Line.

Keltai iš Rygos suteikia galimybę aplankyti daugybę įdomių ekskursinių vietų, kurių jūs nepamatytumėte keliaudami įprastu būdu. Žinoma, kelionė keltu trunka ilgiau, nei kelionė skrendant lėktuvu. Be to, kruiziniuose keltuose yra sukurtos labai puikios sąlygos gyvenimui. Keltų bilietai iš Rygos pasižymi lanksčiomis kainomis, juos galite rezervuoti užpildydami internetinę anketą ir galbūt tai taps geriausia jūsų gyvenimo kelione.

Į kelto bilieto kainą yra įskaičiuota:

  • Keleivio bilietas ir miegamoji vieta;
  • Kelionės mokesčiai;
  • Pramoginė ir poilsinė programa, kuria jūs galėsite mėgautis kelte;
  • Gaivieji gėrimai;
  • Maitinimo pasiūlymas.

Keliaudami keltu jūs galėsite jaustis saugiai, gyvensite patogiai ir galėsite džiaugti puikiu, aukščiausios kokybės aptarnavimu. Jūs galėsite pajusti kas yra jūros bryzo kvapas ir pamatysite kaip į jūrą leidžiasi saulė. Įsigykite keltų bilietus ir jūs tikrai nepasigailėsite ir pajusite kas yra tikras jūros kvapas.

 

Rašyti atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *