Plastikinės rehau durys

Durys kiekvienuose namuose yra labai svarbus dalykas, kadangi jos suteikia ne tik geriausią privatumą, tačiau ir saugumą. Tiek lauko, tiek vidaus kambario durys atitinka savas funkcijas, todėl, kai renkamės medžiagą durims, turime tai daryti labai atidžiai. Yra pastebėta, kad dabar labai populiarėja plastikinės rehau durys, kurios gali tikri tiek namų vidui, tiek išorei. Tačiau dažniausiai jos yra pasirenkamos išorei.  Plastikinės rehau durys yra tikrai geras Jūsų, kaip pastato šeimininko pasirinkimas, kadangi jos yra ne tik funkcionalios, tačiau, kaip ir priklauso visoms durims suteikia tokį puikų privalumą, kaip išskirtinė išvaizda. Juk durys – tai pirmasis objektas, kurį pamatome, kai įžengiame prie kokio nors namo. Todėl čia pirminis įspūdis suteikia tikrai gana didelę prasmę. Senos durys su atšokusiais dažais tikrai plastikines durysnesuteiks Jūsų namui gražaus ir jaukaus vaizdinio, todėl naujos plastikinės rehau durys yra kaip tik tai, ko Jums reikia.

Kodėl verta rinktis plastikines duris?

Visų pirma tai dėl pačios medžiagos. Plastikas nereikalauja kasdienės ir apskritai kažkokios tai didelės priežiūros, todėl suteikia išskirtinį patogumą. E viso to, ši medžiaga yra itin tvirta, todėl laikysis Jums 10 ir daugiau metų. Taip pat ji yra labai elastinga. Kietas plastikas yra apvyniojamas cinkuoto plieno šerdimi. Tai itin tinka mums lietuviams, kadangi gyvename gana drėgno klimato zonoje. Taip pat jos puikiai tinka ir tokiose šalyse, kaip Airija, Anglija ir t.t. dėl apsaugos nuo drėgmės, durys „nesibanguos“ ir nesideformuos, ko negalima pasakyti apie kokias nors medines duris.

Plastikinės rehau durys yra pasirenkamos dar ir todėl, kad jos gali tikti prie kiekvienų namų dizaino. Juk jos yra prieinamos pačio įvairiausio stiliaus, formos ir dydžio. Taip pat gerai yra tas, kad plastikines duris galima pasirinkti kokios tik norime spalvos. Tokiu būdu galime sukurti net ir labai daug žaismingumo, arba kaip tik natūralaus įsiliejimo savo namuose.

Šios durys taip pat suteikia labai daug saugumo. Nors kai kuriems vis dar yra sunku patikėti, tačiau plastiko ir plieno konstrukcija daro tikrus stebuklus apsaugos srityje. Tokias duris yra sunku išlaužti, ar kažkaip kitaip suniokoti. Kiekvienas plastikinių durų paviršius yra labai tolygus. Čia tikrai nerasite kokių nors nelygumų, ar įbrėžimų, todėl jas ir yra taip sunku išlaužti. Čia tiesiog net nėra daug vietos laužtuvui įstatyti. O kadangi visas durų korpusas su laiku net ir nesideformuoja dėl drėgmės, tai tokius dalykus padaryti yra tik dar sunkiau. Būtent todėl šios durys idealiai tinka lauko durų statymui. Visas šis procesas vyksta sąmoningai, todėl paprastai potencialūs vagys net nesiartina prie namų, kurie turi tokias plastikines duris. Jie jau iš anksto supranta, kad nieko nepeš ir jiems yra neverta dėti jokių savo pastangų. Draudimo brokeriai net gi sumažina Jums būsto draudimo įmokas, jeigu žino, kad Jūsų namuose yra pastatytos plastikinės lauko durys.

Kitas labai geras privalumas, kurį suteikia plastikinės rehau durys yra tas, kad jos turi labai gerą garsų izoliavimą. Savo namuose Jūs galite mėgautis 100 procentine ramybe. Taip yra dėl plastikinių durų daugiasluoksniškumo ir prigludimą prie rėmo. Taip pat ir dėl tinkamo stiklinimo (jei tokį pasirinkote savo durims). Puiku jau yra vien tai, kad daugiau Jums neteks girdėti gatvės triukšmo, praeivių balsų ir visokio kitokio triukšmo, kuris dažnai sklinda iš lauko.