Prabangių automobilių nuoma – elegancija, komfortas, patogumas

prabangūs automobiliaiPrabangių automobilių nuomos siūlomos paslaugos gali padaryti šventę išskirtine ir ilgam nepamirštama. Arba atvirkščiai – nemalonus aptarnavimas, nepunktualus, nemandagus ar neprofesionalus vairuotojas, automobilio gedimai ar netvarka gali sugadinti šventę, kurios jau nebepakartosi ir todėl prisiminimai gali likti itin kartūs.

Limuzino klasės, naujų modelių, prabangios klasės, komfortiški automobiliai, kabrioletai ar visureigiai visuomet kelia susižavėjimą, o jų patogumas ir privalumai skatina pamiršti kasdienybės rūpesčius bei pasinerti į šventės malonumus. Vestuvėms, sužadėtuvėms, mergvakariui, bernvakariui, jubiliejams, išleistuvėms, prekės ženklo pristatymui, svečių iš užsienio priėmimui visuomet vertėtų naudotis prabangių automobilių nuoma. Patogu, kai automobilis nuomojamas su vairuotoju – galima nesirūpinti dėl nežinomų maršrutų, o svečių iš tolimųjų šalių pasitikimui ar jų išlydėjimui oro uoste kalbantis įvairiomis kalbomis vairuotojas yra tikras išsigelbėjimas. Prabangių automobilių nuoma gali „sudalyvauti“ rengiant staigmenas mylimiems, brangiems žmonėms ar draugams, prie kurių netikėtai privažiavęs tik svajonėse regėtas automobilis gali net priversti stabtelti širdies plakimą…

Norintiems didesnio komforto, verslo klasės automobilio, ieškantiems automobilio nuomos vestuvėms ar kitoms progoms, galime pasiūlyti rinktis iš didelės automobilių markių įvairovės. Lietuvos nuomos įmonėse teikiamos  Mercedes Benz, Audi, BMW ir kitų prabangių automobilių nuomos paslaugos. Prabangių automobilių nuoma galima ne tik Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, bet ir kituose Lietuvos miestuose.  Jeigu nuomojamą automobilį būtina papuošti, pavyzdžiui vestuvėms, praneškite tai iš anksto ir aptarkite tikslų laiką. Automobiliuose galėsite klausytis muzikos, žiūrėti tv, nuo kaitros gaivins oro kondicionierius. Žinoma, savotiška prabanga alsuoja ir senoviški, ne tik pačių naujausių modelių, automobiliai. Retro mašinos tikrai ne kasdien sutinkamos gatvėje, tuo labiau – jos įspūdingai atrodo nuotraukose. Populiariausi Lietuvoje prabangių automobilių nuomos modeliai: Jaguar, Audi, BMW, Mercedes, Lexus, Chrysler ir kt. Prabangūs aukščiausios, verslo klasės automobiliai dažniausiai nuomojami tik su vairuotoju. Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas ir kasko draudimas. Draudimas galioja visoje Europos Sąjungos teritorijoje.

Esant ypatingai progai, norisi, jog ji būtų įsimintina ir įamžinta ne kasdieninėmis aplinkybėmis bei nuotykiais. Važiuojant prabangiu automobiliu su vairuotoju pamiršite visus rūpesčius ir galėsite pilnavertiškai mėgautis švente, džiaugtis akimirkos žavesiu.