Profesionalus balkonų šiltinimas

Balkonų apšiltinimas

Kai  tik žiema  ateina į mūsų kiemą labai  aktualus  tampa balkonų  apšiltinimas. Jei jis  nebus tinkamai apšildytas, tokiu atveju teigiama temperatūra sumažės jūsų namuose.  Tačiau  šiuo metu, kai  yra atliekamas  balkonų šiltinimas  yra  naudojamos kelios labai populiarios medžiagos, tai yra   gipso kartono lapai ir  kitos medžiagos. Ir svarbiausias klausimas  kokias medžiagas reikia pasirinkti.  Balkono  šiltinimas dažniausiai priklauso nuo to  ar stiklinimas yra  atliekamas protingai. Jei  atliekant šiuos darbus yra daromos klaidos, tokiu  atveju šilumos  praradimai žiemos laikotarpiu gali  būti  labai rimtos, kad   padaryti  kruopštų  sienų, lubų ir grindų  šiltinimą bus  beprasmiška.  Būtent todėl  pastaruoju metu vis daugiau užsakovų stengiasi  pasirinkti ir sumontuoti patikimus  plastikinius langus, kurie pasižymi puikiomis  šilumą izoliuojančiomis savybėmis.  Tokiuose languose  yra naudojama kelių kamerų sistema, pirmoji kamera  sukaupia inertines   dujas, pavyzdžiui argoną, kurios yra tiesiogiai atsakingos  už šilumos izoliaciją.  Antroje  kameroje  yra montuojami patys stiklai, o štai  trečioji kamera yra skirta furnitūrai.  Kai  yra pasirenkami plastikiniai langai reikia kreipti dėmesį į  plastikinio profilio  storį, kuris  turi būti ne mažesnis kaip 0,3  mm.  Jei plastiko  storis  bus  mažesnis, tokiu atveju šis  profilis gali būti montuojamas techninėse  ir gyvenamose patalpose.  Taip pat  cinkuotas profilis gali  būti  naudojamas kampų susidūrimuose.  Visą temperatūros ir klimato  krūvį prisiima plastikas.  Natūralu, kad profilio plotis turi  būti atitinkamas ir neturi būti  mažesnis, nei 58 mm.  Tik tokiu  atveju  profilis  bus labai sudėtingas ir užtikrins  patikimą  šilumos izoliaciją.

Be plastikinių langų taip pat yra pakankamai populiarūs mediniai rėmai, kurie  natūralios medienos dėka gali garantuoti puikią išvaizdą ir geras  šilumos izoliacijos savybes.  Net ir patys ploniausi ir  pigiausi  balkono rėmai gali išlikti  šilti net ir  žiemos laikotarpiu.  Žinoma,  balkonų  stiklinimas turi tiek  savo šalininkų, tiek ir priešininkų.  Daugeliui atrodo, kad įstiklintas  balkonas, tai yra apsauga  nuo dulkių, vėjo, šalčio.  Be to, jūs taip pat turėsite papildomą kambarį savo namuose. Tačiau  kitiems labai patinka atviri balkonai, kadangi  ten yra daugiau  gryno oro, jūs  galėsite grožėtis  vaizdais  per langą, ypatingai tada, jei jis  yra to vertas.  Jei jūs pasirinkote įstiklinti  balkoną tokiu atveju  tai  bus  vienas iš geriausių variantų, kurį jūs  galite pasirinkti.   Balkonų  apšiltinimas jūsų  namus apsaugos nuo  vėjo ir kritulių, tai  bus  šaltasis  balkonas. Jei jūsų pasirinkimas yra  visiškai hermetiškas  balkonas tokiu atveju tai bus  šiltasis  balkono  apšiltinimas.  Priklausomai nuo  pasirinkimo turi būti pasirenkamos  ir medžiagos.  Aliuminio profilis, tai yra šaltoji medžiaga. Rėmai žiemą gali užšalti, tačiau jis yra pakankamai lengvas ir tvirtas.  PVC profilis jūsų balkoną  pavers  hermetišku ir šiltu, jam nebus reikalinga  ypatinga  priežiūra.

Taip pat balkonų  apšiltinimas gali  būti  atliekamas naudojant aliuminio  profilį, tokie  balkonai bus šilti, jaukūs ir patrauklūs. Tačiau medieną visada reikia  prižiūrėti, kadangi ji pradeda  džiūti nuo  išorinių faktorių, o ir pati konstrukcija yra pakankamai gremėzdiška.  Jei jūsų balkonas yra pakankamai nedidelis ir jūs  norite, kad jis  būtų erdvesnis, tokiu atveju jums tinkama išeitis  gali būti stiklinimas su išsikišimu.  Kai  balkonų  apšiltinimas jau yra pasirinktas tokiu  atveju jums  verta pagalvoti, kokie  bus jūsų balkono langai. Jūsų  balkono  langai  gali  būti arkiniai, universalūs ir figūriniai. Kai yra pasirenkami  netradicinės formos langai jums tikrai  bus  būtina  specialisto konsultacija.   Taip pat ne ką  mažiau svarbi detalė  yra ta kaip bus atidaromi jūsų langai, kurią  yra būtina  nutarti iš karto. Balkonų šiltinimas tai yra pakankamai sudėtingas  procesas, todėl  jis turi  būti patikimas  profesionalams, kurie  realizuos jūsų poreikius.