Profesionalus trinkelių klojimas

Trinkelių klojimas

Egzistuoja  pakankamai daug įvairiausių būdų kaip gali būti statomi keliai, takeliai, kelkraščiai, perėjimai ir aikštelės.  Vienas iš populiariausių  variantų tai yra  gražios trinkelės, kadangi jos  yra ne tik gražios, tačiau taip pat jos yra ilgaamžiškos, lengvai  remontuojamos ir be to pasižymi nepakartojamais raštais. Šiais laikais yra gaminama šimtai trinkelių variantų, jos gali  būti įvairaus dydžio, storio, gali būti pačių įvairiausių spalvų ir žinoma įvairiausių formų, juos gali gaminti patys įvairiausi gamintojai. Trinkelės gali išlaikyti labai didelį krūvį.  Takeliai, kurie yra gaminami iš šių plytelių yra lygūs ir neslidūs, jie nesurenka balų ir labai lengvai valos nuo  sniego.   Trinkelių klojimas yra  atliekamas pagal specialią technologiją ir per labai trumpą laiką, pas jus galės atvykti artimieji, svečiai, klientai ir lankytojai. Žmonės  trinkelėmis keliauja  į namus ir bankus, į mokesčių inspekciją ir restoraną, taip pat eina į kino teatrą ir net  važiuoja   su savo automobiliu parkuotis, vaikščioja savo teritorijoje. Pati  atsakingiausia  akimirka tai yra  trinkelių pasirinkimas, kadangi ji pagal savo formą ir spalvą turi  atitikti jūsų pastatytą, aplinks arba priešingai turi  sudaryti labai  aišku kontrastą.  Reikia pasirinkti plytelių raštą ir spalvą.  Trinkelės tai yra  gamtinis  akmuo ir iš tiesių trinkelių klojimas  gatvėse tai  yra tikras menas.  Klojimas suteikia  galimybę  sukurti tikrą  meno kūrinį, kuris yra gaminamas iš akmens. Paprastos ir unikalios jos  sukelia daugelio žmonių susidomėjimą. Trinkelių klojimas  reikalauja, kad meistras turėtų reikiamą pasiruošimą.  Reikia, kad meistras žinotu kaip yra  atliekamas šis procesas, turi būti  laikomasi  visų  klojimo  taisyklių, bei specialistas turi turėti tam tikrų meniškų  sugebėjimų.  Trinkelių klojimas yra  atliekamas trimis  etapais.

Pirmajame  etape yra atliekamas  paruošimas, antrajame  etape yra   atliekamas trinkelių klojimas, bei vėliau yra presuojamos  plytelės. Trinkelių klojimas tai yra  labai kruopštus darbas. Kai yra atliekamas paruošiamasis  etapas yra išklojamas 15-20 cm  smėlis, jis yra  sulyginamas ir vėliau presuojamas.  Mes šį darbą  atliekame  jau ne vienerius metus, o visi mūsų takeliai, kurie yra  padaryti naudojant trinkeles sukelia pasididžiavimą. Todėl jei jūs  dar nežinote kas jums galėtų  atlikti šį darbą jums  tai jau nebus jokia problema, kadangi mūsų specializacija yra  trinkelių klojimas. Trinkelių klojimas yra sudarytas iš  papildomo  teritorijos  matavimo ir žymėjimo, bei specialių virvių naudojimo.  Taip pat trinkelės gali būti klojamos su apšiltinimo medžiagomis, kai  yra naudojamas  guminis plaktukas. Jei reikia yra pašalinamos nereikalingos dalys.  Vėliau yra tinkamai užsandarinami tarpai, kurie  susidaro tarp plytelių yra  naudojamas specialus  smėlis. Ir štai teritorija jau yra paruošta  naudojimui.

Trinkelių klojimas iš tiesų džiugina  akis. Kad jos ilgą laiką išsaugotu grožį turi būti naudojami tam tikri  tirpalai ir medžiagos, kurios yra skirtos tarpų užpildymui.  Medžiagos, kurios užpildo tarpus esančius  tarp plytelių yra  labai  lengvai supresuojamos, bei jos  sudaro idealią dirvą. Kai yra naudojami  surišamieji  mišiniai ir medžiagos, kurios užpildo  tarpus galima  labai lengvai išvengti įvairių problemų. Įprastai tokie  klojimo  metodai yra  naudojami tokiu  atveju, kai yra išklojamos  aikštės, pėsčiųjų  zonos, takeliai, bei  privačiose statybų  srityse.   Šis trinkelių klojimas turi ne vieną privalumą, bus pašalintas krūvis  nuo ašies. Naudojant tokį klojimo būdą galima išvengti tarpų atsiradimo.  Bet kokiu atveju trinkelių klojimas tai yra puikus  būdas papuošti miesto aikštę, takelius  arba net  savo  kiemą, kuris yra prie jūsų privataus namo.

Daugiau apie trinkelių klojimą skaitykite čia.