Roletai – vienas geriausių būdų atnaujinti namų langus

roletai kauneKai kas nors užeina pas mus į svečius, visada akys užkliūva už įdomesnių aksesuarų ar detalių, pavyzdžiui, paveikslų, kilimo arba užuolaidų. Kiekvieną žmogų visada patraukia ryškios spalvos. Tačiau šiuo metu užuolaidos jau nėra toks dažnas reiškinys namuose. Dabar labai populiarėja roletai Kaune ir kituose didžiuosiuose miestuose ir tik dieninės, o ne naktinės užuolaidos. Roletai išties pagerina visą namų interjerą.

Roletai Kaune populiarėja sparčiai, nes jie langams suteikia madingą išvaizdą. Jie gali būti įvairaus dizaino, o medžiagų ir spalvų pasirinkimas dar platesnis. Roletai puikiai tinka ne tik miegamuosiuose ar svetainėse, bet ir virtuvėse arba voniose, kadangi dėl didelės įvairovės yra pritaikomi prie bet kokio interjero. Daugelis sutinka, kad roletai yra tikrai vienas iš geriausių langų dekoravimo būdų, nes turi šiuos privalumus:

  • Nauja, madinga ir stilinga išvaizda namuose. Padidėjęs kambarių estetinis grožis.
  • Roletus yra labai patogu naudoti ir prižiūrėti. Jie yra lengvai sumontuojami ir paprastai nuvalomi kartas nuo karto. Tiesiog reikėtų audinį rinktis pagal kambario paskirtį (pavyzdžiui, virtuvėje reikėtų, kad roletų medžiaga būtų atspari ugniai). Šį langų dekorą užtenka kartas nuo karto nuvalyti su šluoste ir galėsite nuolatos džiaugtis gerai atrodančiais, ryškiais ir švariais roletais.
  • Vienas geriausių privalumų – pagrindinė roletų funkcija – saulės spindulių blokavimas iš lauko, bei šilumos padidinimas arba sumažinimas (priklauso nuo sezono) namuose. Gerai, jei pasirinktas audinys bus atsparus ultravioletiniams spinduliams. Tada roletų spalva ilgai išliks neišblukusi. Roletai ypač tinka biuruose, nes apsaugo nuo saulės ir neakina kompiuterių monitorių.
  • Nebrangi kaina. Brangūs roletai yra nebent lauko, arba automatizuoti, valdomi nuotolinio valdymo pulteliu. Kitais atvejais – tai vienas pigiausių būdų langų atnaujinimui.
  • Didelė įvairovė. Spalvą galite priderinti kiekvienuose namuose. Taip pat galima rinktis foto roletus arba įdomius raštus turinčios tekstūros roletus.
  • Privatumas. Galima neabejotinai teigti, kad, kai Jūsų langus puošia užtraukti roletai – aplinkiniai iš gatvės tikrai nemato, kas vyksta Jūsų kambariuose. Dėl skersinių, galima roletus praverti tik pusiau.