Šilumai išsaugoti reikalingas balkonų stiklinimas Klaipėdoje

balkonu stiklinimas klaipedaBalkonų stiklinimas Klaipėdoje reikalingas kaip nė vienoje mūsų šalies vietoje, mat pajūrio klimatas, dažnai ūbaujantys vėjai, drėgmė labai lengvai skverbiasi į šiltus namus. Kaip nėra malonu šaltuoju metų laiku vaikštinėti po pajūrį, pačią Klaipėdą, nes, rodos, nejauki vėsuma ir žvarbus vėjas net nekviesti lenda po šiltais rūbais. Kad apsisaugoti (juk sakoma, kad nebūna prasto oro, o tik netikusi apranga bei apavas), galime pakankamai apsivilkti, tačiau kaip apsaugoti namus? Juk, grįžus iš ne itin malonios, žvarbios, šąlančios, drėgnos aplinkos norisi rasti jaukius ir šiltus namus. Bet ne visuomet prieš daugelį dešimtmečių statytuose daugiabučiuose yra šilta, nesvarbu, kad ir šildoma pakankamai, ir sąskaitos už šias paslaugas yra itin didelės. Kokia to priežastis? Ogi pralaidžios, senos, nerenovuotos namų sienos, kiauri langai. Kaip galėtume išsaugoti nors savo buto šilumą, kad kasdien ten būtų gera sugrįžti ir nereikėtų vakarais tūnoti po keliomis antklodėmis?

Jei kol kas nežadama renovuoti viso namo, jei gyventojai nėra nusiteikę tam skirti lėšų, teks kažkaip rūpintis patiems savo ta mažąja daugiabučio namo dalele. Išnaudojant sienų iš vidaus apšiltinimo variantą, galima tai atlikti savo bute, tačiau tuomet gerokai sumažės ir taip ne pati didžiausia buto erdvė. Be to, jei yra planuose viso namo renovacija, tiesiog neverta to daryti. Kitas šilumos išsaugojimo būdas – senų, tarybiniais laikais sudėtų ir jau susidėvėjusių, nesandarių langų keitimas naujais. Paskaičiuota, kad 30-40% visos šilumos energijos išeina per netvarkingus langus. Šiuolaikiniai plastikiniai ar mediniai langais su stiklo paketu ne tik saugos jūsų namų šilumą, į juos neįleis šalčio ir vėjo, bet ir bus gera garso izoliacija – iš triukšmingų aplinkinių gatvių sklindantys garsai netrikdys jūsų ramybės ir poilsio, nepraleis ten sklandančių dulkių.

Dar vienas ir itin patikimas namų šilumos sargas – įstiklintas balkonas. Patikimų meistrų kokybiškai plastikinėmis konstrukcijomis atliktas balkonų stiklinimas Klaipėdos mieste garantuotai užkirs kelią į butą patenkančiam šaltam orui, triukšmui, miesto nešvarumams. Stiklinant balkoną Klaipėdoje dažniausia naudojamas dviejų stiklų paketas, o vienas iš stiklų yra padengtas selektyvine danga (plonu metalo oksidų sluoksniu) ir tai beveik du kartus užtikrina šilumos izoliaciją. Taip pat didžiulė įstiklinto ir jaukaus balkono nauda – padidėjęs buto plotas. Tokiame balkone malonu stebėti vaizdus ar tiesiog leisti laiką.