Smeliai.lt tai nauji butai

Smeliai.lt

Taigi kam iš tiesų reikia suteikti pirmenybę ar tai yra nauji butai ar antrinėje rinkoje parduodami butai. Šį klausimą sau užduoda daugelis, kai reikia pasirinkti nekilnojamą turtą. Visiškai suprantama, kad kai yra pasirenkamas būstas pakankamai dažnai atsiranda problemos susijusios su dokumentais. Labai dažnai taip balkono stiklinimasnutinka su taip butais, kurie buvo realizuojami ir įsigyjami ne vieną kartą. Todėl, kai yra perkami tokie butai būtina labai kruopščiai atsižvelgti į visą jo istoriją, kad buvo daroma su butais. Todėl nauji butai Kaune, kuriuos parduoda pasižymi ženkliais privalumais ir yra daug geresni nei antrinėje rinkoje parduodami butai. Kai yra perkami nauji butai jūs galėsite būti visiškai įsitikinę, kad sutartis bus švari, kadangi jūs būsite pirmuoju tokio buto savininku. Atitinkamai jūs sutaupysite ne tik savo pinigus, tačiau ir laiką, kadangi jums nereikės žinoti naujo buto istorijos. Kai yra perkamas butas antrinėje rinkoje labai greitai gali atsirasti patys įvairiausi sunkumai, kurie yra susiję su elektros tinklais, bei kanalizacija. Įtrūkimai, kurie bus ant seno buto sienų taip pat jums nesuteiks jokio malonumo. Tokie sunkumai dar labiau apsunkinami tuo, kad tokių pažeidimų, kurie bus matomi ateityje tiesiog neįmanoma nepastebėti. Kai jums smeliai.lt suteikia galimybę įsigyti naujus butus jūs išvengsite tokių problemų.

Nauji butai yra ką pastatyti, o tai atitinkamai sako, kad priešingai nei namai, kurie buvo pastatyti prieš kelis dešimtmečius jie turi idealios būklės elektros, dujų, vandentiekio ir kanalizacijos komunikacijas. Viskas bus nauja, šiuolaikiška ir žinoma atitiks visus kokybės reikalavimus. Be to, naujas namas, kuriame jau gyvens žmonės kelis metus galės turėti garantines paslaugas, bus pašalinami įvairūs trūkumai ir žinoma tai bus atliekama sklandžiai. Tai be galo svarbu. Taip pat galima paminėti, kad smeliai.lt parduodami nauji butai savo išplanavimu labai stipriai skiriasi savo išplanavimu. Anksčiau, kai buvo statomi namai jie buvo statomi labai maži, buvo įrengiamos mažos virtuvės, siauri koridoriai ir net nedideli kambariai. Tai nėra patogu. Nauji butai gali pasigirti originaliu ir erdviu išplanavimu, kuris atitinka šiuolaikinius reikalavimus, bei visus pirkėjų poreikius. Be to, verta pasakyti, kad naujuose namuose yra tinkamai įrengti ne tik butai, tačiau ir negyvenamos patalpos ir viskas yra padaryta pačiame aukščiausiame lygyje. Dar vienas nepakeičiamas privalumas yra tas, kad šie butai yra pastatyti naujuose rajonuose su tinkama infrastruktūra. Tokiuose rajonuose šalia jūsų namų yra mokykla, darželis, ligoninė, prekybos centrai ir kita. Tai jums bus patogu ir naudinga. Tokiame rajone jūs galėsite gyventi gražiai, kadangi viskas bus šalia jūsų.

Kartais būna pakankamai sudėtinga pasirinkti naują butą. Juk nekilnojamojo turto pasirinkimas yra labai gausus ir tinkamus nekilnojamojo turto variantus jums suteiks galimybę pasirinkti. Todėl iš tiesų dažniausiai problemos kyla tada, kai reikia pasirinkti tarp buto antrinėje ir pirminėje rinkoje. Tai yra butus, kurie yra senesni nei 10 metų ar tokius butus, kurie yra visiškai nauji. Kiekvienas variantas žinoma turi savo privalumus ir trūkumus, pavyzdžiui antrinėje rinkoje parduodami butai turi senas komunikacijas ir blogą garso izoliaciją. Tačiau iš tiesų jums daugiau privalumų gali suteikti nauji butai, kurie turi viską ko reikia jūsų patogiam gyvenimui. Tačiau jums gali tekti atlikti buto remontą, kadangi naujas butas turės tik apdailą. Iš tiesų tokie rūpesčiai yra tikras malonumas, kadangi jūs rūpinsitės savo būsimu gyvenimu.