Termo mediena, kuri pasižymi unikaliomis savybėmis

terasosKas yra termo mediena? Termo mediena, tai yra karščiu ir garais apdorota mediena, toks apdorojimas negrįžtamai paveikia medienos savybes. Ji tampa labai patvaria, tampa geresnė termoizoliacija. Temo mediena beveik nesitraukia ir neišsikraipo, ilgiau išlaiko naują išvaizdą. Terminis medienos apdorojimas yra atliekamas naudojant naujausias technologijas, kurios ir suteikia galimybę gauti temo medieną su tokiomis savybėmis, kaip spalviniai atspalviai, patvarumas, galima išgauti net medieną su tikslinę vartojimo sritimi. Medienos temo apdorojimas trunka apie 36 valandas, o tai produkcijai suteikia aukštą kokybę.

Apdorojant medieną gali būti naudojami ne tik garai, tačiau ir aliejai, vakuumas, inertinės dujos, taip pat gali būti naudojami ir patys įvairiausi deriniai norint išgauti tam tikras medienos savybes. Temo apdorojimas paveikia medienos savybes ir leidžia išgaruoti dervai, vaškui, riebalams, fenoliams ir gliukozei. Todėl temo mediena yra atspari puvimui, jos neveikia pelėsiai, grybeliai ir kiti mikroorganizmai, taip pat išauga biologinis medienos atsparumas. Tokiu savybių nesuteiks įprastas medienos džiovinimas. Temo mediena niekuo savo savybėmis nėra prastesnė už egzotišką ir brangią medieną. Temo medienos paviršius tampa tankesnis ir įgauna išlaikytos medienos įvaizdį. Temo apdorojimas suteikia galimybę naudoti pačias įvairiausias medienos žaliavas, tai yra mediana gali būti paties įvairiausio storio ir pačių įvairiausių rūšių. Tokio apdorojimo metu yra stengiamasi padidinti naudojimo savybes, dekoratyvine savybes, o tai suteikia galimybę temo medieną naudoti teik atliekant vidinę, tiek ir išorinę apdailą.

Todėl mes savo klientams siūlome termiškai apdorotas terasų lentas. Terasos pasižymi ne tik ilgaamžiškumu, tačiau taip pat jų išskirtinė savybė yra nelygus paviršius, kad vėliau jums netektu slydinėti. Terasos gali atlaikyti blogas oro sąlygas net būdamos be papildomos apsaugos. Šias terasas yra labai paprasta sumontuoti. Montuojant terasų lentas tvirtinimo elementai gali būti slepiami arba matomi , tokiu būdu jums yra suteikiama galimybė susikurti individualų stilių.

Termo mediena, bet kokiu atveju padės užtikrinti jūsų statinio patvarumą, suteiks nuostabią estetinę išvaizdą, kuria jūs galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Tokią medieną jūs galėsite naudoti tiek statant terasas, suoliukus, balkonus, pirtis ar kitus statinius. Termo mediena tai yra puikus pasirinkimas jūsų namams.

Rašyti atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *