Universalūs hidrauliniai keltuvai

hidrauliniai keltuvaiHidrauliniai keltuvai yra naudojami įvairiose veiklos sferose. Jie yra reikalingi jei jūs norite pakelti automobilį, įvairias statybines medžiagas, taip pat jie yra naudojami įvairiuose sandėliuose ir gamybos procese. Keltuvai būna pačių įvairiausių rūšių: elektriniai arba hidrauliniai keltuvai.

Hidrauliniai keltuvai gali būti naudojami, jei jūs norite pakelti žmones ir nedidelius krovinius iki 16 metrų aukščio, jei statybiniai darbai yra vykdomi dideliame aukštyje. Keltuvas gali būti naudojamas jei jūs dirbate patalpose, kurių lubos yra labai aukštos. Šie keltuvai yra sudaryti iš metalinės platformos, kuri yra užtverta pagal perimetrą naudojant metalo konstrukciją. Jie yra perkeliami hidraulinių cilindrų ir svertų sistemos pagalba. Pakeliamos platformos yra gaminamos naudojant hidraulinius komponentus.

Hidrauliniai keltuvai yra nepakeičiami atliekant remonto, statybinius darbus. Keltuvai turi įvairias technines charakteristikas tai yra pakėlimo aukštis, platformos gabaritai, kokio svorio krovinius jie gali pakelti ir kur yra įmontuotas pakėlimo mechanizmas. Nuo šių faktorių priklauso ir hidraulinio keltuvo kokybė. Labai dažnai hidrauliniai keltuvai yra naudojami parduotuvėse arba sandėliuose, kadangi jie padeda efektyviai gabenti krovinius iš vieno taško į kitą. Šiuos keltuvus yra naudinga naudoti, kadangi jie yra patikimi ir atlieka daugybė funkcijų. Labai sudėtinga bet kokio sandėlio darbą įsivaizduoti be hidraulinio keltuvo naudojimo.

Hidrauliniai keltuvai užtikrina tolygų, greitą ir sklandų krovinių pakėlimą. Tačiau, kadangi keltuvų konstrukcija yra nesudėtinga jie nereikalauja ypatingos techninės priežiūros ir ypatingo remonto. Hidrauliniai keltuvai gali turėti elektro-hidraulines pavaras arba gali dirbti tik su hidraulinio mechanizmo pagalba. Šie keltuvai yra skirstomi į dvi pagrindines rūšis: teleskopinius ir žirklinius. Jie skiriasi pagal stiebo rūšį. Teleskopiniai hidrauliniai keltuvai dažniausiai yra naudojami montavimo darbuose. Dažniausiai šie keltuvai yra naudojami kaip personaliniai. Kita pagrindinė hidraulinių keltuvų rūšis, tai žirkliniai keltuvai, kadangi jų stiebas išsiskiria kaip žirklės. Dažniausiai šie keltuvai pasižymi didesne keliamąja galia ir išsiskiria universaliu panaudojimu. Jei jums reikalingu keltuvai jūs juos galite įsigyti mūsų parduotuvėje ir pakėlimo darbai bus atliekami kur kas greičiau.