Universalūs traktoriai

traktoriusVienas iš svarbiausių klausimų pradedantiesiems ūkininkams tai yra žemės ūkio technikos įsigijimas, kadangi ši technika yra nepakeičiama ūkyje. Nesvarbu ar atiyra dirvos arimas, daržovių sėjimas, derliaus nurinkimas ar tręšimas, tačiau be traktoriaus atlikti šiuos darbus bus neįmanoma. Traktoriai tai yra daug funkcijų galinčios atlikti transporto priemonės, jie yra naudojami įvairiose žemės ūkio darbuose. Priklausomai nuo to kokie žemės ūkio darbai yra atliekami yra tvirtinami tam tikri pagalbiniai prietaisai, kurie ženkliai pagerins jūsų traktoriaus darbo efektyvumą.

Šiuolaikiniai traktoriai mažai kuo tesiskiria nuo gero automobilio. Jie turi erdvias kabinas, patogias sėdynes, taip pat yra lengvai valdomi. Visa tai naujos kartos žemės ūkio techniką išskiria iš jau pasenusių prototipų. Kai parsideda žemės ūkio darbų sezono įkarštis pakankamai sudėtinga rasti laiko jos įsigijimui, o tuo labiau tinkamai ją išanalizuoti. Palyginti vieną variantą nuo kito. O u reikia pasirinkti tokį traktorių, kurio kaina, kokybė ir techninės charakteristikos labiausiai patenkintu jūsų poreikius. Todėl šiais darbais reikėtų pasirūpinti iš anksto, kad vėliau netektų visko daryti paskubomis. Jūs galite įsigyti šių rūšių traktorius:

  • Mažų gabaritų traktorius. Tai yra universalus pagalbininkas nedideliame ūkyje. Šie traktoriai gali pasigirti visa eile privalumų: tai pakankamai maža kaina, naudojimo universalumas, manevringumas;
  • Universalūs traktoriai. Jie tarpusavyje suderina sunkiosios technikos ir mažų gabaritų technikos privalumus. Jie gali važiuoti įvairiais reljefais, jie taip pat yra manevringi, lengvai valdomi ir universalūs;
  • Speciali technika skirta traktoriams. Visų pirma ši technika yra naudojama, kai norima palengvinti iškrovimo ir pakrovimo darbus. Šiai technikai gali būti priskiriami ekskavatoriai, krovėjai ir žinoma jų hibridiniai variantai.

Taigi traktoriai yra pačių įvairiausių rūšių, tačiau nuo kokių faktorių priklauso jų kaina? Visų pirma, nuo to kokios rūšies yra jūsų pasirinktas traktorius ir koks yra jo galingumas, kokie traktoriaus gabaritai ir kokį svorį jis gali pakelti, kokia yra jūsų traktoriaus trauka, greitis ir žinoma kokios yra jo papildomos funkcijos. Norite įsigyti kokybišką traktorių, tačiau dar abejojate dėl savo pasirinkimo? Kreipkitės į patyrusius šios srities specialistus ir jums bus suteikta pagalba. Jūs galėsite pasirinkti teisingai.

Miško priekabos su patikima konstrukcija

Šiais laikais miško pervežimas tai yra viena iš populiariausių krovinių pervežimo sričių. Ši paslauga yra tokia populiari, kadangi mediena tai yra statybinė medžiaga, be kurios neišsiverčia praktiškai nei viena statyba. Labai dažnai reikia pervežti ką tik nukirstą medieną, kuriai yra būdinga drėgmė. Labai dažnai, kai yra transportuojama mediena yra naudojamos miško priekabos.

Šiuolaikiškos miško priekabos gali turėti hidraulinį manipuliatorių, kuris padės pakelti medieną. Toks prietaisas ženkliai supaprastina medienos iškrovimo ir pakrovimo darbus. Miško priekabos dažniausiai turi dvi arba keturias ašis, taip pat jie dažnai turi metalinius stelažus. Jų sujungimui yra naudojami metaliniai trosai. Yra naudojami patys įvairiausi miško priekabų modeliai. Didelės įmonės, kurios vykdo pervežimo darbus siūlo ne tik įprastus pervežimus, tačiau ir atlieka pačias sudėtingiausias užduotis ir naudoja specialią techniką. Ir medienos pervežimas šiuo metu yra vienas iš populiariausių.

Labai dažnai nutinka, kad medieną yra būtina genėti ir tolimus maršrutus, tačiau tam yra reikalinga speciali technika. Miško priekabos tai yra patogios transporto priemonės, kurios gali pristatyti medieną nuo įkrovimo vietos iki iškrovimo vietos. Šios transporto priemonės yra praktiškos ir universalios. Naudojamos šiuolaikiškos miško priekabos užtikrins patikimai atliekamus darbus ir gali būti naudojamos ekstremaliomis sąlygomis. Kadangi miško priekabos tampa vis populiaresnės, todėl mes savo klientams stengiamės pasiūlyti kaip galima gausesnį šių priekabų asortimentą.

Miško priekabos tai yra lengvas ir patogus būdas transportuoti medieną, kad ji būtų iškraunama į   kitą automobilį arba iškrovimo vietoje. Miško priekabos gali turėti visus hidraulinius diskus, kadangi tai padės lengviau važiuoti miško teritorijoje. Miško priekabos taip pat gali turėti valdymo pultelį, kurio dėka jūs galėsite privažiuoti visiškai arti prie medienos. Šios technikos dėka jums bus pakankamai lengva dirbti savarankiškai. Miško priekabos gali pasigirti šiais privalumais:

  • Tai tvirta ir patikima konstrukcija;
  • Galingas kranas;
  • Be to, gali lengvai važiuoti sunkiai įveikiamose vietovėse.

Miško priekabos tai yra vienas iš optimaliausių būdų, kuris jums gali padėti lengviau atlikti miško darbus. Neverta abejoti, kai yra kalbama apie kokybišką darbą.