Vokiški langai turi išskirtiniumą nematomą plika akimi

Apie langus internete informacijos tikrai netrūksta. Galima paskaityti ką tik norime: apie profilių veikimą, langų remontą, susėdimą, langų rasojimą ir taip toliau. Kitaip sakant, galima paskaityti ir apie langų trūkumus, ir apie privalumus, ir apie tai, kaip tuos trūkumus pašalinti keičiant langų tarpines ar pan. Vokiški langai! Pigūs plastikiniai langai! Aukštos kokybės pvc langai! Internete tos trumpos atrštės rėkia nuolatos. Kartais užėjęs į internetą ir norėdamas paskaityti apie naujas langų technologijas gali skppasijausti taip, lyg būtum kokiame turguje! To tikrai nevadinu teigiamu dalyku. Pusė tų straipsnių, kur aprašomi vokiški langai yra gryna grafomanija! Per skaitomas vienas straipsnis, po to perskaityta informacija „suvirškinama“ ir parašomas naujas straipsnis apie tą patį tik kitais žodžiais. Todėl, ieškodamas iš tiesų naujos informacijos, kurios dar nežinai, turi labai pabargti. Dėl to ir sakoma, kad internetas – kibernetinis šiukšlynas ar pan. Sunku internete rasti kažką iš tiesų originalaus.

Ar vokiški langai yra pranašesni už kitus plastikinius langus? Aš neesu langų ekspertas ar langų meistras, bet džiaugiuosi, kad man pavyko tokius atrasti ir daugiau netenka praleisti laiko tame kibernetiniame šiukšlyne. Neesu nusiteikęs priešiškai interneto atžvilgiu, pažangos jis tikrai nestabdo, bet lasvalaikiui praleisti turiu daug prasmingesnės veiklos nei naršyti informaciją apie tai, kurie vokiški langai yra geriausi. Taip taip, juk ir pačioje Vokietijoje yra konkurencijos! Lietuvos parduotuves iš tiesų pasiekia vokiška produkcija, bet juk ne ji visa ateina iš vieno tiekėjo. Vokietija tikrai pasirūpina, kad ne vieno gamintojo vokiški langai būtų eksportuoti į kitas Europos šalis. Taigi, Lietuva šiuo atveju nėra išskirtinė, ji gauna vokiškų langų kaip ir kitų valstybių verslininkai, kurie juos užsisako. Pasitikėjimas vokiška kokybe kyla iš to, kad vokietija yra finansiškai stipri valstybė, ji gali sau leisti gaminti kokybiškus produktus, nes gali gamybos linijas atnaujinti kada reikia. Be to, vokiečiai pasižymi kruopštumu ir drausme, todėl jų gaminiai lietuviams ir yra priimtini. Vokietijoje kokybė yra ne pažadas, o rezultatas. Vokiški langai – ne išimtis.

Gamintojai sako, kad vokiškai langai turi išskirtinumą, kuris neatomas plika akimi, bet labai jaučiamas atėjus žiemai. Pirkėjams yra tik vienintelė problema, kad parduotuvėje nėra kaip patikrinti, ar langas iš tikrųjų gerai veikia, ar jo profilis kokybiškas. Juk neįlįsi į lango vidų. Perkant telefoną gali dar prieš pirkdamas jį įjungti salone, net paskambinti sau, matyti, kad jis veikia. Su telefonais yra paprasta. Tuo tarpu vokiški langai, ar bet kokie langai jau yra visiškai kitokios rūšies prekė ir jos prekybos vietoje nėra kaip patikrinti. Ir vis tiek reikia kažkokiu būdu langus rinktis atidžiai. Dažniausiai tam reikalui pasitelkiame į pagalbą pardavėjus, vadybininkus. Klausinėjame juos apie vienus ir kitus langus kaip per kokią išpažintį ir bandome suprasti, kurie kalba pagrįstai, o kurie tuščiai giria produktą. Skirtumas dažniausiai gerai matosi. Matosi, nes pardavinėjant iš tiesų gerus langus meluoti ar girti reikiamybės net nebūna, nes produkto savybės pačios už save kalba ir svarbus tampa tik tavo piniginės storis. Juk vokiškai langai – ne pigus malonumas, bet teigiama, kad jie verti tų pinigų, nes kokybė kainuoja. Kad nebūtų jokios painiavos, tai ir sakoma tiesiai šviesiai, plastikiniai langai nebūna pigūs! Jie pigesni už medinius langus, tas tiesa, bet apskritai visi langai kainuoja didelius pinigus.